Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MARGARITA ANTI ACNE
aktyvusis veido tonikas, skirtas probleminei, spuogų pažeistai ir į aknę linkusiai odai prižiūrėti.
 
Aktyvų veido toniką su obuolių ir gluosnių ekstraktais laboratorijos ekspertai specialiai sukūrė probleminei, spuogų pažeistai ir į aknę linkusiai odai. Priemonė efektyvi dėl AHA (alfa hidroksi) rūgšties ir ingredientų iš mūsų gamtos – obuolių ir gluosnių ekstraktų. Tonikas skaistina veido odą, intensyviai tonizuoja ir švelniai valo, sutraukia poras ir reguliuoja sebumo išsiskyrimą, taip mažindamas odos blizgesį.
 
Sudėtyje yra
Obuolių ir gluosnių ekstraktų, AHA rūgščių.
 
Naudojimas
Toniku sudrėkinkite vatos lapelį ir nuvalykite spuogų pažeistą odą prieš tepdami kremą. Nereikia nuplauti. Galima naudoti kasdien. Dėl sudėtyje esančių rūgščių gali kilti lengvas odos perštėjimas.  Tai yra normali odos reakcija į rūgštis, kuri praeina po kelių dienų naudojimo, kol oda adaptuojasi. Rekomenduojama: pradžioje išbandykite ant mažo odos plotelio. Venkite, kad nepatektų į akis, taip pat tiesioginių saulės spindulių arba naudokite apsaugos nuo saulės priemones. Geriausiam efektui gauti rekomenduojama naudoti kartu su kitais šios linijos produktais.
 
 
Apie MARGARITA
 
MARGARITA prekės ženklo gamintoja – BIOK LABORATORIJA. Tai viena didžiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė, įkurta 1988 m., per daugiau kaip 20 praktikos metų sukaupė išskirtinių žinių ir patirties kosmetikos kūrimo ir gamybos srityje. BIOK LABORATORIJA kurdama grožio puoselėjimo priemones, naudoja natūralius gamtos išteklius ir pažangiausias kosmetikos sudedamąsias dalis. MARGARITA priemonės yra įkvėptos senųjų odos ir plaukų puoselėjimo receptų, kurie ir dabar perduodami iš kartos į kartą. MARGARITA šiuos receptus ištobulino ir pritaikė šiuolaikinio skubančio žmogaus poreikiams. Kaip ir senieji grožio receptai, MARGARITA kosmetika sukurta iš to, kas artimiausia mums – lietuviškuose laukuose ir pievose augančių gėrybių. Tai – patys tikriausi linkėjimai iš Lietuvos gamtos.

Ingredients: Aqua, Lactic Acid, Sodium Hydroxide, Glycerin, Glycolic Acid, Propanediol, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Allantoin, Betaine, Potassium Alum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethylhexylglycerin, Parfum (Hexyl Cinnamal, Citronellol, Limonene, Linalool)

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.