Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MARGARITA
valomasis tonikas su agurkų ir ramunėlių ekstraktais, skirtas mišriai ir normaliai odai valyti bei gaivinti.
 
Priemonė sukurta kasdienei odos priežiūrai.
 
Sudėtyje yra
Agurkų ekstrakto, ramunėlių ekstrakto.
 
Naudojimas
Sudrėkinkite medvilninį diskelį ir švelniai nuvalykite veido bei kaklo zoną prieš tepdami kremu.
 
 
Apie MARGARITA
 
MARGARITA prekės ženklo gamintoja – BIOK LABORATORIJA. Tai viena didžiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė, įkurta 1988 m., per daugiau kaip 20 praktikos metų sukaupė išskirtinių žinių ir patirties kosmetikos kūrimo ir gamybos srityje. BIOK LABORATORIJA kurdama grožio puoselėjimo priemones, naudoja natūralius gamtos išteklius ir pažangiausias kosmetikos sudedamąsias dalis. MARGARITA priemonės yra įkvėptos senųjų odos ir plaukų puoselėjimo receptų, kurie ir dabar perduodami iš kartos į kartą. MARGARITA šiuos receptus ištobulino ir pritaikė šiuolaikinio skubančio žmogaus poreikiams. Kaip ir senieji grožio receptai, MARGARITA kosmetika sukurta iš to, kas artimiausia mums – lietuviškuose laukuose ir pievose augančių gėrybių. Tai – patys tikriausi linkėjimai iš Lietuvos gamtos.
 

Ingredients: Aqua, Glycerin, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Chamomilla Recutita (Chamomile) Flower Extract, Panthenol, Potassium Alum, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum, Benzyl Benzoate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citric Acid, CI 19140, CI 16255, CI 42090.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.