Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

FLUFF
tirpinamasis makiažo valomasis balzamas
 
Balzamas intensyviai, bet švelniai valo veido odą, pašalina makiažą. Priemonė apsaugo veido odą nuo drėgmės praradimo, sąlytyje su oda virsta aliejumi.
 
Sudėtyje yra
Taukmedžių ir kakavos sviestų.
 
Naudojimas
Ištirpinkite balzamą delnuose. Tepkite ir švelniai masažuokite veido odą. Nuplaukite šiltu vandeniu.
 
 

Ingredients: Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Butyrospermum Parkii Butter, Shorea Stenoptera Seed Butter, Sodium Cocoyl Isethionate, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Parfum, Citric Acid, Acacia Senegal Gum, Maltodextrin, Ipomoea Batatas Root Extract

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

FLUFF  tai daugiau nei naujas kosmetikos prekių ženklas. Tai būdas pamatyti pasaulį naujomis akimis, sužadinti moteriškumą ir patenkinti visus savo poreikius. FLUFF komanda  tikras įvairių moteriškų personažų mišinys, kurį vienija draugystė, komandiškumas ir bendro tikslo siekimas. Prekių ženklo komanda vertina meilę ir draugystę, atvirumą sau, kitiems ir pasauliui. Lenkų kosmetikos kūrėjai skatina rinktis nestandartinius sprendimus, drąsiai žengti į priekį ir mėgautis gyvenimu su FLUFF priemonėmis.