Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

AHAVA DEAD SEA NATURALS
veido ir akių valiklis skirtas visų tipų odai prižiūrėti.
 
Izraelio kompanija AHAVA tiki gamtos ir mokslo pusiausvyra. Pasaulyje ji garsi odos priežiūros priemonėmis su Negyvosios jūros regiono komponentais. Daugiau kaip prieš 30 metų Izraelio mokslininkų komanda pasiryžo nuodugniai išstudijuoti Negyvosios jūros mineralus, kurti naujas odos priežiūros technologijas ir priemones.  
 
Švelnus mineralinis valiklis, gaivinamasis pienelis ir makiažo valiklis viename valo ir atgaivina odą. Priemonė pašalina makiažą, odos nešvarumus ir sutraukia poras, padeda subalansuoti odos pH lygį.
 
Sudėtyje yra
Negyvosios jūros mineralų, dumblių ir datulių ekstraktų.
 
Naudojimas
Valykite veidą valikliu sudrėkintu vatos lapeliu. Nenuplaukite.
 
 
Apie AHAVA
 
DEAD SEA NATURALS yra naujos kartos natūralių priemonių odos priežiūros linija, sukurta iš brangių ingredientų, egzistuojančių Negyvosios jūros regione jau tūkstančius metų. Natūraliai stiprūs mineralai ir įvairūs augalai buvo kruopščiai sumaišyti, kad suteiktų odai visą reikiamą priežiūrą. Mūsų formulės pagrįstos 30 metų Negyvosios jūros - didžiausio gydomojo natūralaus SPA - mineralų tyrimais ir anksčiau neatrastomis botanikos medžiagomis, augančiomis ir išgyvenančiomis ekstremalioje aplinkoje. Tikime, kad įgalindami fenomenaliausius gamtos elementus išnaudoti visas savo galimybes, gausite efektyviausią, švytinčią natūralią odos priežiūrą.

Ingredients: AQUA (MINERAL SPRING WATER), AMMONIUM LAURYL SULFATE, ZINC COCETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, MARIS AQUA (DEAD SEA WATER), ALLANTOIN, TOCOPHERYL (VITAMIN E) ACETATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, ZINGIBER OFFICINALE (GINGER) ROOT EXTRACT, GINKGO BILOBA LEAF EXTRACT, PANAX GINSENG ROOT EXTRACT, PHENOXYETHANOL, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, POTASSIUM SORBATE, LACTIC ACID, PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM BENZOATE

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.