Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

L'OREAL AGE PERFECT CELL RENEW REVITALISING
dieninis veido kremas
 
Kamieninės ląstelės yra vertingiausios žmogaus organizmo ląstelės. Jos pasižymi itin stipriomis atkuriamosiomis savybėmis ir gali atnaujinti odą. Tačiau senstant vertinga šių ląstelių veikla sulėtėja. Įkvėptos mokslinių tyrimų apie motinines ląsteles, L'OREAL PARIS laboratorijos sukūrė AGE PERFECT CELL RENEW REVITALISING dieninį kremą su antioksidantais, kurie padeda apsaugoti odą nuo laisvųjų radikalų:
– Neohesperidinas – šis antioksidantas gaunamas iš karčiųjų apelsinų, naudojant aplinką tausojančias technologijas. Palaiko intensyvų odos atsinaujinimą;
– Vitaminas E – natūraliai odoje esantis antioksidantas, kurio kiekis mažėja dėl neigiamų išorinių veiksnių. Jis lėtina senėjimo požymių atsiradimą ir palaiko odos atsinaujinimo procesą.
Kremo sudėtyje taip pat yra kombučios, baltųjų ir juodųjų trumų ekstraktų, adenozino, hialurono rūgšties ir LHA rūgšties.
Pastebimi rezultatai:
Iš karto: oda pamaitinta, lygesnė ir atgavusi komforto pojūtį.
Naudojant kasdien: raukšlės mažiau pastebimos, oda stangresnė, atgaivinta ir švytinti. Patikrinta dermatologiniais tyrimais.
 
Sudėtyje yra
Antioksidanto neohesperidino, vitamino E, kombučios, baltųjų ir juodųjų trumų ekstraktų, adenozino, hialurono rūgšties ir LHA rūgšties.
 
 
Apie L’ORÉAL PARIS
 
L’ORÉAL PARIS – pasaulinis lyderis grožio srityje, kurio produkcijos galima rasti 130 šalių, penkiuose žemynuose. Ši kompanija, jau daugiau nei 100 m. kurdama grožio priemones moterims ir vyrams, sėkmingai suderina naujausias technologijas ir aukščiausią kokybę. L’ORÉAL PARIS kompaniją puikiai reprezentuoja visiems puikiai žinomas šūkis – „Nes esu to verta(s)!“