Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Kremai nuo raukšlių

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
11,99 €
8,39 €
-30%
8,99 €
7,19 €
-20%
15,99 €
10,39 €
-35%
15,99 €
10,39 €
-35%
19,99 €
14,99 €
-25%
59,99 €
14,99 €
10,49 €
-30%

Nuo kokio amžiaus pradėti naudoti kremą nuo raukšlių?

Amžiaus vidurkis, kada oda pradedama laikyti brandžia yra sulaukus maždaug 25-erių. Karščiausi ginčai vyksta bandant atsakyti į klausimą, ar priemones nuo raukšlių pradėti naudoti anksčiau, ar visgi vėliau nei 25-erių? Šios priemonės veikia kaip prevencija, ar visgi iš odos atima galimybę pasirūpinti savo grožiu pačiai? Patartume atsižvelgti į tai, kad gyvename skubėjimo ir technologijų amžiuje, kur odą kasdien veikia stresas, oro ir įrenginių spinduliuotės tarša. Tad galbūt priemones nuo raukšlių pradėti naudoti kuo anksčiau, ypač, jeigu turite sausą veido odą.

Kokie ženklai išduoda apie odos senėjimą?

Prieš pradedant naudoti priemones nuo raukšlių, taip pat svarbu žinoti, kad odos senėjimas yra dviejų tipų – vidinis ir išorinis. Pirmiausia vyksta vidinis odos senėjimas ir tik vėliau jis pamatomas išorėje kaip ryškėjančios mimikos linijos, besiformuojančios raukšlės ir prarandamas odos standumas. Dėl šios priežasties priemones nuo raukšlių geriau pradėti naudoti tuomet, kai išorinio senėjimo požymių dar nesimato – tai padeda atitolinti požymius, būdingas išoriniam senėjimui.

Kokių ingredientų ieškoti kremuose nuo raukšlių?

Kovoti su raukšlėmis padeda hialurono rūgštis, kolagenas, retinolis (vitaminas A), vitaminas C, vitaminas E, fermentas Q10, UV filtrai, arganų, sojų ir kiti aliejai, peptidai, sraigių ekstraktas, jūros dumbliai, ožerškių, šaltalankių ir kitų augalų ekstraktai.