Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Maitinamieji veido kremai

Rikiuoti pagal
Rodyti prekių puslapyje
Filtruoti prekes
22,99 €
14,94 €
-35%
2,99 €
1,67 €
-44%
29,95 €
23,96 €
-20%
12,19 €
8,29 €
-32%
2,79 €
3,69 €
2,58 €
-30%
22,99 €
14,94 €
-35%
25,90 €
17,87 €
-31%

Kuo maitinamieji kremai skiriasi nuo drėkinamųjų?

Naudojant maitinamąjį kremą, oda gauna daugiau negu tik drėkinimą. Oda taip pat aprūpinama maitinamosiomis medžiagomis, odai naudingais riebalais. Epidermio ląstelės regeneruojamos, stiprinamas natūralus lipidų barjeras, kad būtų išvengta dehidratacijos. Maitinamieji veido kremai dažniau būna turtingesnės, riebesnės konsistencijos ir ypač naudingi sausai, drėgmę praradusiai odai. Maitinamasis kremas ne tik pamaitina odą, bet ir nuramina.

Ar pakanka naudoti vien maitinamąjį kremą?

Geriausia naudoti tiek drėkinamąjį, tiek maitinamąjį kremą, nes jų funkcijos skirtingos. Drėkinamasis kremas reikalingas, ko gero, kiekvienai odai. Gyvename apsupti kondicionierių, oro taršos, prausiamės kietu vandeniu, taip pat dažnai pamirštame visavertę mitybą. Tad tikrai pagelbėsime odai, naudodami drėkinamąjį kremą. Tuo tarpu maitinamasis kremas padės „užrakinti“ drėgmę odos viduje bei aprūpins maitinamosiomis medžiagomis.

Kokių naudingų ingredientų ieškoti maitinamajame kreme?

Turtingos sudėties ir efektyvaus poveikio maitinamajame kreme galime rasti tokių medžiagų kaip hialurono rūgštis, avokadų, sviestmedžių, simondsijų, kokosų ir kiti aliejai, glicerolis, kremidai, vitaminai A, C, E. Dalis šių medžiagų gali būti randamos ir drėkinamojo poveikio kremuose. Tai leidžia suprasti, kad odos drėkinimas ir maitinimas yra glaudžiai susiję, o skirtumai būna itin subtilūs ir geriausiai suprantami kosmetologams bei grožio priemones gaminantiems technologams.