Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN BUBBLE TEA OXYGEN
veido kaukė skirta visų tipų odai prižiūrėti.
 
Drėkinamosiomis ir glotninamosiomis savybėmis pasižyminti burbulinė veido kaukė švelniai valo odos poras, padeda pašalinti nešvarumus. Priemonė atgaivina ir drėkina odą. Susilietusi su oda kaukė ima putoti ir virsta į mažus deguonies burbuliukus.
 
Sudėtyje yra
Žaliosios arbatos, azijinės centelės ekstraktų, deguonies burbuliukų.
 
Naudojimas
Veidą nuprauskite, odą nusausinkite. Prieš naudojimą patrinkite pakuotės paviršių, kad turinys susimaišytų ir pradėtų formuotis burbuliukai. Išimkite ir išlankstykite kaukę. Uždėkite ant veido. Palikite kaukę 5–10 minučių. Naudojant likusias ant veido putas atlikite veido masažą. Nuplaukite veidą drungnu vandeniu. Rekomenduojama kaukę naudoti kas savaitę.
 
 
Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
 
Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums.