Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

WELLMAXX CONCENTRATES ANTI WRINKLE BOOST
veido skystis ampulėse
 
Koncentruotas skystis ampulėse padeda palaikyti gerą odos būklę. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasižymi išskirtiniu standinamuoju ir glotninamuoju poveikiais. Jos gali padėti vizualiai sumažinti brandžios odos linijų matomumą.
 
Sudėtyje yra
Kelių tipų hialurono rūgšties, veikliosios medžiagos Easyliance, kinrožių žiedų ekstrakto, vitaminų, mineralų ir antioksidantų.
 
Naudojimas
Ryte ir (arba) vakare tepkite nuvalytą odą skysčiu. Pirštų pagalvėlėmis švelniai ir lengvai prisiliečiant prie odos paskirstykite, kad gerai įsigertų į odą. Tada tepkite priežiūros priemonę. Rekomenduojama naudoti veido skystį 7 dienas.
 
 
Apie WELLMAXX
 
WELLMAXX – kosmetikos prekių ženklas ir „WM BEAUTYSYSTEMS“ įmonių grupės dalis, kuri sėkmingai veikia daugiau nei 20 metų tiek Vokietijoje, tiek tarptautiniu mastu. „Mes visada deriname profesionalių mokslinių tyrimų ir medicinos sektoriaus ekspertų žinias su savo aistra nuolat ieškoti naujų, novatoriškų Jūsų grožio kelių. Štai kodėl visi mūsų prekės ženklai pasižymi aukščiausiais kokybės standartais, apdovanojimais už grožio naujoves bei aukščiausio lygio kosmetika. Jūsų grožis yra mūsų misija!“–  teigia WELLMAXX atstovai.