JONZAC REHYDRATE GENTLE veido šveitiklis 75 ml

Prekės kodas: 3517360003307
  • 15,90 €
  • 9,54 €
  • -40%

JONZAC REHYDRATE GENTLE
veido šveitiklis skirtas visų tipų ir jautriai odai prižiūrėti.
 
Odos priežiūros priemonių JONZAC pagrindą sudaro terminio šaltinio vanduo iš 1850 metrų gylyje esančio rezervuaro Pietų Prancūzijoje. Priemonių sudėtyje nėra odą dirginančių, alergizuojančių ir sintetinių priedų. Priemonės yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei sukurtos įvairiems odos tipams, net jautriai, sudirgusiai ar pažeistai odai prižiūrėti.
 
Švelnaus veido šveitiklio sudėtyje gausu natūralios kilmės medžiagų.
Dėka natūralių šveitimo dalelių, išgautų iš silicio ir simondsijų, šveitiklis gerai pašalina visus nešvarumus, negyvas odos ląsteles. Išskirtinė tekstūra suteikia odai komforto jausmą. Šveitiklis papildytas Jonzac terminiu šaltinio vandeniu (15%). Šveitiklis neužkemša porų.
 
Sudėtyje yra
Natūralių šveitimo dalelių, Jonzac terminiu šaltinio vandeniu (15 %).
 
Naudojimas
Sukamaisiais judesiais, švariais, drėgnais pirštų galiukais paskirstykite šveitiklį ant veido bei kaklo odos. Netepkite aplink lūpas ir akis. Kruopščiai nuplaukite vėsiu vandeniu. Naudokite 2 - 3 kartus per savaitę.
 
 
Apie JONZAC
 
JONZAC prekės ženklas išsiskiria savo ekologiškų ir hipoalerginių kosmetikos priežiūros priemonių linijomis. Šios naujos kartos odos priežiūros priemonių sudėtyse puikiai deri saugūs ingredientai ir aukščiausios kokybės priemonių konsistencijos, kurias malonu naudoti kasdien. JONZAC priemonių sudėtyje taip pat yra terminio vandens, kuris naudojamas siekiant sukurti kosmetiką tinkančią itin jautrią odą turintiems žmonėms. JONZAC prekės ženklas priklauso LÉA NATURE grupei. LÉA NATURE yra įmonių grupė, kuri kuria natūralius bei organiškus sveikatos ir maisto produktus, kosmetiką, maisto papildus ir namų apyvokos reikmenis. Įmonių grupės misija – bendradarbiauti kuriant harmoningesnę planetą, kuriant sveikesnius produktus.

Aktualu kasdienai