MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN CHARCOAL nosies porų valymo juostelės (8 vnt.)

Prekės kodas: 083800043354
 • 4,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN CHARCOAL
  nosies porų valymo juostelės
   
  Juostelės atveria ir išvalo nosies srityje esančias užsikimšusias poras. Jos padeda pašalinti odos riebalų perteklių, inkštirus.
   
  Sudėtyje yra
  Aktyvintos anglies, alavijų ekstrakto, hamamelio ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Juostelę užklijuokite ant švarios ir drėgnos nosies. Prispauskite ir palaikykite kelias sekundes, kad priliptų. Nuimkite juostelę tik tada, kai ji taps sausa. Suimkite juostelę už krašto ir nuimkite. Nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Jeigu juostelę sunku nuimti, sudrėkinkite ją vandeniu. Naudokite ne daugiau kaip 3 kartus per savaitę.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums.

Aktualu kasdienai