MARGARITA drėkinamasis veido kremas jautriai odai 50 ml

Prekės kodas: 4770001000441
  • 5,99 €
  • 3,59 €
  • -40%

MARGARITA
drėkinamasis veido kremas, skirtas jautriai odai prižiūrėti.
 
Jautriai odai prižiūrėti skirtas kremas yra papildytas vaistažolių kompleksu, kurį sudaro avokadų, medetkų ir ramunėlių ekstraktai. Odą drėkinti padeda kremo sudėtyje esančių aktyviųjų ingredientų sąveika bei natūrali ir intensyviai drėkinanti hialurono rūgštis. Persikų ir vynuogių aliejai suteikia ypatingą švelnumo pojūtį. Kremo formulę papildo arganų aliejus ir taukmedžių sviesto ekstraktas.
 
Sudėtyje yra
Avokadų, medetkų ir raumunėlių ekstraktų, hialurono rūgšties, persikų, vynuogių ir arganų aliejų, taukmedžių sviesto ekstrakto.
 
 
Apie MARGARITA
 
MARGARITA prekės ženklo gamintoja – BIOK LABORATORIJA. Tai viena didžiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė, įkurta 1988 m., per daugiau kaip 20 praktikos metų sukaupė išskirtinių žinių ir patirties kosmetikos kūrimo ir gamybos srityje. BIOK LABORATORIJA kurdama grožio puoselėjimo priemones, naudoja natūralius gamtos išteklius ir pažangiausias kosmetikos sudedamąsias dalis. MARGARITA priemonės yra įkvėptos senųjų odos ir plaukų puoselėjimo receptų, kurie ir dabar perduodami iš kartos į kartą. MARGARITA šiuos receptus ištobulino ir pritaikė šiuolaikinio skubančio žmogaus poreikiams. Kaip ir senieji grožio receptai, MARGARITA kosmetika sukurta iš to, kas artimiausia mums – lietuviškuose laukuose ir pievose augančių gėrybių. Tai – patys tikriausi linkėjimai iš Lietuvos gamtos.

Aktualu kasdienai