EVELINE ROYAL SNAIL 40+ dieninis ir naktinis kremas, 50 ml

Prekės kodas: 5901761980967
Dovana

Eveline DOVANA!

Perkant Eveline kosmetikos priemonių už 7 € ir daugiau, staigmena - Eveline GALAXITY veido kaukė. Dovanų kiekis ribotas.

 • 8,25 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  EVELINE ROYAL SNAIL 40+
  dieninis ir naktinis kremas skirtas visų tipų probleminei odai prižiūrėti.
   
  Koncentruotas intensyvaus poveikio kremas padeda pagerinti brandžios odos būklę - vizualiai paslepia senėjimo požymius. Priemonė drėkina ir glotnina odą, padeda pagerinti jos standumą ir elastingumą.
   
  Sudėtyje yra
  Sraigių filtrato, PEP-7-repair™, Neo-DNA ir Argatensive™ veikliųjų medžiagų derinių.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite kremu švarią veido ir kaklo odą, iškirptės sritį. Priemonę galima naudoti kaip makiažo pagrindą.
   
   
  Apie EVELINE COSMETICS
   
  EVELINE COSMETICS, kuri įkurta 1983 metais, yra viena iš didžiausių kosmetikos gamintojų Lenkijoje. Šį įmonė siūlo labai platų kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių asortimentą. EVELINE COSMETICS priemonės yra novatoriškos, aukštos kokybės, geros kainos bei išskirtinio dizaino. Įmonės atstovai teigia, jog kurdami priemonės laikosi 3 taisyklių: naujoviškumo, kokybės ir profesionalumo, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko ieško.

Aktualu kasdienai