EVELINE LASER 60+ veido kremas 50 ml

Prekės kodas: 5907609394743
 • 6,49 €
 • DOVANA - 2 produktų mėginėliai kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - perkantiems už 15 Eur ar daugiau, kūno migla So..? "Champagne blush" arba So..? "Star dust" 100 ml.

 • Aprašymas

  EVELINE LASER 60+
  veido kremas
   
  LASER PRECISION ® - tai revoliucinė programa skirta brandžiai odai prižiūrėti, kuri efektyviai sujungia pažangias veikliąsias medžiagas, naujausius kosmetologijos ir estetinės medicinos pasiekimus. Dieninis ir naktinis kremas sukurtas 60+ metų moterims. Šį kremą galima naudoti kiekvieną dieną. Sinergetinis pažangių veiklių medžiagų ir hialurono rūgšties poveikis intensyviai stiprina atkuria odą ir jos struktūrą, didina odos tankį. Kremas pasižymi maitinamosiomis ir drėkinamosiomis savybėmis. Reguliariai naudojant kremą veido ovalas vizualiai tampa aiškesnis. Oda įgyja jaunatvišką gaivumą ir švytėjimą.
   
  Sudėtyje yra
  Sinergetinių pažangių veikliųjų medžiagų, hialurono rūgšties.
   
  Naudojimas
  Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite kremu nuvalytą veido ir kaklo odą, iškirptės sritį. Tinka naudoti kaip makiažo pagrindą.
   
   
  Apie EVELINE COSMETICS
   
  EVELINE COSMETICS, kuri įkurta 1983 metais, yra viena iš didžiausių kosmetikos gamintojų Lenkijoje. Šį įmonė siūlo labai platų kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių asortimentą. EVELINE COSMETICS priemonės yra novatoriškos, aukštos kokybės, geros kainos bei išskirtinio dizaino. Įmonės atstovai teigia, jog kurdami priemonės laikosi 3 taisyklių: naujoviškumo, kokybės ir profesionalumo, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko ieško.

GROŽIO DOVANOS KALĖDOMS