MONTAGNE JEUNESSE veido kaukė „Sauna“, 15 g

Prekės kodas: 083800003358
 • 1,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
  šildomojo poveikio veido kaukė skirta visiems veido odos tipams prižiūrėti.
   
  Atskleiskite Žemėje esančios energijos ir šilumos naudą veido odai! Raudonojo molio kaukė, kuri sušyla susilietusi su drėgna oda, pašalina nešvarumus, ryškų riebalų perteklių bei valo poras. Ženšenio ekstraktas pasižymi tonizuojančiomis savybėmis. Vakarinės raktažolės ekstraktas išsaugo odos drėgnumą, suteikia odai minkštumo. Malonus jazminų kvapas padeda atsipalaiduoti ir nusiraminti.
   
  Sudėtyje yra
  Raudonojo molio, ženšenio ekstraktų, vakarinių raktažolių ekstraktų, jazminų aromatinių ekstraktų, nakvišų aliejaus.
   
  Naudojimas
  Nuvalykite veidą. Suvilgykite veido odą ir užtepkite kaukę. Pirštais tolygiai paskirstykite kaukę ant veido ir kaklo odos, netepkite aplink akis ir lūpas. Palaikykite kaukę 5 minutes, kol pajausite malonią šilumą. Nuplaukite vandeniu ir nusausinkite veido odą. Tinka kasdieniam naudojimui.
  Prieš naudojant išbandyti ant šlapios rankos ar kitos nematomos vietos ir palaikyti 5 minutes. Jei įvyko alerginė reakcija, nenaudoti.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu ir kitas MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos priežiūros priemones.  
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN kaukės susigrąžins odos ir plaukų žavesį bei padės patirti tuos mažyčius gyvenimo džiaugsmus, kurie suteikia tokį didelį malonumą!

Aktualu kasdienai