MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN BLACK SEAWEED veido kaukė, 100 ml

Prekės kodas: 083800042128
 • 5,39 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
  veido kaukė skirta visų tipų odai prižiūrėti.
   
  Nulupamoji veido kaukė valo odą, koreguoja odos riebalų išskyrimą bei susikaupusius nešvarumus. Valomosios, nulupamos, juodos kaukės sudėtyje esančios medžiagos minkština ir drėkina odą.
   
  Sudėtyje yra
  Juodų jūros dumblių ekstrakto, šaltalankių ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Nuprauskite veidą. Masažuojant pirštų galiukais užtepkite kaukę ant veido, netepkite aplink akis ir lūpas. Palaikyti 20 - 25 minutes, kol sudžius. Suimkite už kaukės krašto ir švelniai nuimkite. Rekomenduojama kaukę naudoti kartą per savaitę.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos priežiūros priemones.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums.

Aktualu kasdienai