AA +HELP ANTIBACTERIAL veido kaukė, 40 ml

Prekės kodas: 5900116024059
 • 6,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 39 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  AA +HELP ANTIBACTERIAL
  veido kaukė skirta jautriai, linkusiai į alergiją odai prižiūrėti.
   
  Normalizuojanti veido kaukė sukurta probleminei, riebiai ir mišriai spuoguotai odai prižiūrėti. Azelaino rūgštis gerina odos būklę. Dėka kaukės valomųjų šveičiamųjų savybių oda tampa skaistesnė, o veido tonas lygesnis. Baltasis molis valo veido odą, vizualiai sutraukia poras. Vitaminas B2 kontroliuoja odos riebalų išsiskyrimą. Vitaminas E skatina odos atkūrimą. Reguliarus kaukės naudojimas suteikia odai matinį tolygų ir gaivų odos atspalvį.
   
  Sudėtyje yra
  Azelaino rūgšties, baltojo molio, vitamino B3, vitamino B2, vitamino E, hamamelio ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Tepkite švarią nuvalytą veido odą, netepkite aplink akis. Palikite 15 minučių, nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite 2 - 3 kartus per savaitę.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Kartu naudokite ir kitas AA +HELP ANTIBACTERIAL odos priežiūros priemones.
   
   
  Apie OCEANIC
   
  OCEANIC firmos tikslas padėti žmonėms, kurių oda jautri ir linkusi į alergiją. Firma pasitelkia veiksmingas ir šiuolaikines technologijas bei aukščiausios kokybės ingredientus kuriant antialergiškas kūno priežiūros priemones. Dėl daugelio metų patirties ir laiko patikrintų metodų, AA tapo geriausia ir labiausiai vertinama jautrios ir į alergiją linkusios odos priežiūros priemonių gamintoja Lenkijos bei Europos rinkoje. Pasak gamintojų, AA kūno priežiūros priemonėmis naudojasi ne tik tie žmonės, kurie turi jautrią ir alergišką odą, bet ir tie, kurie neturi jokių odos problemų. Tai rodo žmonių pasitikėjimą AA prekės ženklu.

Aktualu kasdienai