T-ZONE TEA TREE & WITCH HAZEL PURIFYING GLITTER nulupamoji veido kaukė, 50 ml

Prekės kodas: 5012368012576
 • 6,45 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  T-ZONE TEA TREE & WITCH HAZEL PURIFYING GLITTER
  nulupamoji veido kaukė
   
  Nulupamoji žėrinti veido kaukė giliai valo odos poras, padeda pašalinti inkštirus ir odos nešvarumus. Oda bus skaisti ir atgaivinta.
   
  Sudėtyje yra
  Arbatmedžių aliejaus ir hamamelių. Taip pat yra blizgiųjų dalelių, pagamintų iš augalinės celiuliozės. Šios dalelės yra biologiškai skaidomos.
   
  Naudojimas
  Veidą nuprauskite, nusausinkite rankšluosčiu. Prieš kaukės naudojimą rekomenduojama garinti veidą, siekiant atverti poras. Tai galima padaryti uždėjus šiltą rankšluostį, jį laikant 2—3 minutes arba 2—3 minutes palaikant veidą virš šilto vandens vonelės, kol atsivers odos poros. Veidą nusausinkite. Būtinu kaukės kiekiu (vidutinio storumo sluoksnis) tepkite veidą (netepkite aplink akis, lūpas, antakius, ties plaukų augimo linija). Kaukę palikite 15—20 minučių. Suimkite už kaukės krašto ir švelniai nuimkite. Likučius nuplaukite vandeniu. Jeigu kaukę sunku nuimti, nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Galimas laikinas odos paraudimas.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kaukę 1 arba 2 kartus per savaitę.