SKIN ACADEMY INDULGE ANTI - POLLUTION veido serumas ir kaukė

Prekės kodas: 5031413912845
 • 1,99 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  SKIN ACADEMY INDULGE ANTI - POLLUTION
  veido serumas ir kaukė
   
  Veido serumas ir kaukė padeda apsaugoti odą nuo aplinkos taršos. Priemonė giliai valo ir atgaivina odą. Serumas pasižymi atkuriamosiomis savybėmis, suteikia odai švytėjimo.
   
  Sudėtyje nėra
  Parabenų.
   
  Sudėtyje yra
  Žaliosios arbatos ekstrakto ir arbatmedžių aliejaus.
   
  Naudojimas
  Serumą supilkite į kaukės pakuotę (žr. pav. ant pakuotės). Kaukę dėkite ant švarios ir sausos veido odos. Palikite 20 minučių, vėliau suimkite už krašto ir nuimkite.
   
   
  Apie SKIN ACADEMY
   
  SKIN ACADEMY siūlo įvairias grožio priemones, skirtas įvairių tipų odai, amžiui ir lyčiai. Bendrovės asortimente galima rasti nuo lakštinių kaukių, gelinių akių padelių iki odos lupimąsi skatinančių ir ją drėkinančių kojinių. SKIN ACADEMY kosmetika kuriama atsižvelgiant į klientų poreikius, tad prekės ženklas siūlo aukštos kokybės priemones prieinamomis kainomis.

Aktualu kasdienai