MONTAGNE JEUNESSE PINK OXYGEN BUBBLE veido kaukė

Prekės kodas: 083800047833
 • 4,49 €
 • 2,25 €
 • -50%
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves ir e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą ar Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NAUJA! Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE PINK OXYGEN BUBBLE
  veido kaukė skirta normaliai, mišriai ir sausai odai prižiūrėti.
   
  Veido kaukė valo ir drėkina odą. Susilietusi su oda kaukė ima putoti ir virsta smulkiais deguonies burbuliukais. Tada susidaro smulkios, baltos, tankios putos. Priemonė pasižymi gaivinamosiomis savybėmis.
   
  Sudėtyje yra
  Greipfrutų ir aviečių ekstraktais, deguonies burbuliukais.
   
  Naudojimas
  Veidą nuprauskite, odą nusausinkite. Prieš naudojimą patrinkite pakuotės paviršių, kad turinys susimaišytų ir pradėtų formuotis burbuliukai. Išimkite ir išlankstykite kaukę. Uždėkite ant veido. Palikite kaukę 510 minučių. Naudodami likusias ant veido putas atlikite veido masažą. Nuplaukite veidą drungnu vandeniu. Rekomenduojama kaukę naudoti kas savaitę.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums.

Aktualu kasdienai