MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN GOLD EASY PEEL - OFF veido kaukė, 10 ml

Prekės kodas: 083800047918
 • 1,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN GOLD EASY PEEL - OFF
  veido kaukė skirta normaliai, mišriai ir riebiai odai prižiūrėti.
   
  Nulupamoji veido kaukė padeda puoselėti odą priemonė ją valo ir drėkina, pašalina negyvas odos ląsteles. Taip pat kaukė pasižymi gaivinamosiomis ir skaistinamosiomis savybėmis.
   
  Sudėtyje yra
  Simondsijų aliejaus, jazminų ir mangų ekstraktų, malachito pudros.
   
  Naudojimas
  Nuvalykite veidą. Masažuojant pirštų galiukais tepti kaukę storu sluoksniu ant sausos odos, netepti aplink akis ir lūpas. Palikti 25 minutėms. Pirštais suimti už kaukės krašto ir švelniai ją nulupti. Kaukės likučius nuplauti vandeniu. Rekomenduojama kaukę naudoti reguliariai, kiekvieną savaitę.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums.

Aktualu kasdienai