MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN CUCUMBER PEEL - OFF veido kaukė ir aplikatorius, 100 ml

Prekės kodas: 083800045648
 • 7,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN CUCUMBER PEEL - OFF
  veido kaukė skirta riebiai, normaliai ir mišriai odai prižiūrėti.
   
  Nulupamoji veido kaukė švelniai nuvalo odos nešvarumus, pašalina makiažo likučius, o silikono aplikatorius padeda tolygiai paskirstyti kaukę. Priemonės sudėtyje esančios veikliosios medžiagos rūpestingai valo, vėsina ir atgaivina odą.
   
  Sudėtyje yra
  Agurkų, citrusinių vaisių ir jazminų ekstraktų.
   
  Naudojimas
  Nuvalykite veidą. Aplikatoriumi tepkite kaukę ant odos, netepkite aplink akis ir lūpas. Palikite 20—25 minutėms. Pirštais suimkite už kaukės krašto ir švelniai ją nulupkite Kaukės likučius nuplaukite vandeniu. Rekomenduojama kaukę naudoti reguliariai.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums.