JONZAC DETOX CHRONO veido kaukė, 50 ml

Prekės kodas: 3517360012231
 • 19,90 €
 • 8,96 €
 • -55%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 39 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  JONZAC DETOX CHRONO
  veido kaukė skirta visų tipų ir labai jautriai odai prižiūrėti.
   
  Odos priežiūros priemonių JONZAC pagrindą sudaro terminio šaltinio vanduo iš 1850 metrų gylyje esančio rezervuaro Pietų Prancūzijoje. Priemonių sudėtyje nėra odą dirginančių, alergizuojančių ir sintetinių priedų. Priemonės yra ekologiškos ir sertifikuotos COSMEBIO bei sukurtos įvairiems odos tipams, net jautriai, sudirgusiai ar pažeistai odai prižiūrėti.
   
  Valomoji veido kaukė geba greitai pašalinti visus nešvarumus, toksinus bei negyvas odos ląsteles. Mikroemulsinė tekstūra suteikia odai komforto jausmą. Patentuota d'Angélique oksidacijos technologija aprūpina odą deguonimi. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos atgaivina odą, gerina struktūrą, suteikia natūralaus švytėjimo. Neužkemša porų.
   
  Sudėtyje yra
  d'Angélique oksidacijos technologija, Jonzac terminiu šaltinio vandens (15 %), cinko druskos, dumblių.
   
  Naudojimas
  Tolygiai, storu sluoksniu padenkite švarią, sausą odą ir atsipalaiduokite. Palaikykite 10 minučių. Prieš nuplaunant, masažuokite odą apie 30 sekundžių, tai padės suaktyvinti mikrocirkuliaciją bei aprūpinti odą deguonimi. Kruopščiai nuplaukite vėsiu vandeniu. Netepkite aplink akis ir lūpas.
   
   
  Apie JONZAC
   
  JONZAC prekės ženklas išsiskiria savo ekologiškų ir hipoalerginių kosmetikos priežiūros priemonių linijomis. Šios naujos kartos odos priežiūros priemonių sudėtyse puikiai deri saugūs ingredientai ir aukščiausios kokybės priemonių konsistencijos, kurias malonu naudoti kasdien. JONZAC priemonių sudėtyje taip pat yra terminio vandens, kuris naudojamas siekiant sukurti kosmetiką tinkančią itin jautrią odą turintiems žmonėms. JONZAC prekės ženklas priklauso LÉA NATURE grupei. LÉA NATURE yra įmonių grupė, kuri kuria natūralius bei organiškus sveikatos ir maisto produktus, kosmetiką, maisto papildus ir namų apyvokos reikmenis. Įmonių grupės misija – bendradarbiauti kuriant harmoningesnę planetą, kuriant sveikesnius produktus.

Aktualu kasdienai