7TH HEAVEN RENEW YOU DETOX & REPLENISH hidrogelio veido kaukė

Prekės kodas: 083800044580
 • 3,29 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  7TH HEAVEN RENEW YOU DETOX & REPLENISH
  hidrogelio veido kaukė
   
  Dviejų dalių hidrogelio kaukė valo, drėkina ir atgaivina odą. Ji sugeria odos riebalų perteklių, vizualiai sutraukia poras ir gerina odos būklę.
   
  Sudėtyje yra
  Aktyvintos juodosios anglies, 7 uogų ekstrakto.
   
  Naudojimas
  Nuvalykite ir nusausinkite veido odą. Atplėškite maišelį, išimkite abi kaukės dalis, išskleiskite ir nuimkite abi plėvelės puses. Ant veido pirmiausia uždėkite viršutinę dalį, po to apatinę ir palikite 20 minučių. Nuimkite kaukės dalis. Švelniai pirštais masažuokite veido odą, kad susigertų skysčio perteklius. Rekomenduojama kaukę naudoti kas savaitę. Geriausiam rezultatui pasiekti, kaukę galima naudoti kiekvieną dieną kaip drėkinamąją priemonę.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums.

Aktualu kasdienai