HE - SHI DARK veido ir kūno savaiminio įdegio putos, 150 ml

Prekės kodas: 5060146540971
 • 26,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  HE - SHI DARK
  veido ir kūno savaiminio įdegio putos
   
  Lengvos tekstūros putos suteikia tamsios spalvos įdegį Jai ir Jam. Švelnios lengvos tekstūros putos tolygiai dengia ir greitai įsigeria į odą. Tepkite putas specialia pirštine, kuri padės itin lengvai paskirstyti savaiminio įdegio priemonę ir apsaugos rankas bei delnus nuo nepageidaujamo rusvo atspalvio. Jeigu norite labai tamsaus įdegio atspalvio, pakartokite procedūrą dar kartą, tepkite odą putomis 2 kartus. Šia priemone galima tepti ir kūną ir veidą.
   
  Naudojimas
  Prieš tepant odą savaiminio įdegio putomis, nenaudokite drėkinamųjų odos priemonių. Oda turi būti švari ir sausa. Tepkite priemonę tolygiai ir švelniai ant švarios ir sausos veido ir kūno odos. Renkitės rūbais praėjus 2 min., kai savaiminio įdegio putos įsigers į odą. Nerekomenduojama maudytis, intensyviai sportuoti Apie 6 - 8 val. Po dušo įdegis gali išlikti 7 - 10 dienų. Jeigu norite, kad įdegis išliktų ilgiau, kiekvieną dieną naudokite drėkinamąsias odos priemones.
   
   
  Apie HE - SHI
   
  Prekės ženklas HE - SHI sukurtas 2004 metais. HE - SHI priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės, moksliškai suderintos sudedamosios dalys, dėl kurių priemonės itin ilgai išlieka, o Jūsų oda tampa sudrėkinta. HE - SHI produkciją itin pamėgusios garsenybės, nes priemonės ne tik suteikia tobulą įvaizdį ištisus metus, bet ir padeda kovoti su senėjimo požymiais.