Viltė dalijasi įspūdžiais apie MOMENTS4ME veido kaukes

Sveikos, merginos!

Paskutiniai mėnesiai buvo gan įtempti, todėl labai džiaugiuosi galimybe išmėginti MOMENTS4ME veido kaukes, na, o jomis teko ne tik pasimėgauti, bet ir su jumis pasidalinti savo susidaryta nuomone.

Pačios vienetinės kaukės iš išorės išsiskiria savo prabangiu dizainu ir estetika. Išmėginti gavau tris skirtingas, skirtingų poveikių kaukes. Pasidalinsiu su jumis savo nuomone apie kiekvieną atskirai, kadangi jos turi savus pliusus arba minusus, kuriuos pastebėjau naudodama.

Pradėsiu nuo kaukės, kuri man patiko labiausiai ir paliko geriausią įspūdį. Tai buvo Moisturizing face mask rožiniame fone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kadangi mano oda po žiemos labai išsausėjusi, tai būtent ši padėjo atsatyti drėgmę ir švelnumą, o nustebino tai, kad poveikis nėra trumpalaikis, nes dar kelias dienas jautėsi drėkinimo poveikis. Jau po pirmo naudojimo nejutau būtinybės po šios kaukės naudoti papildomų kremų ar kitų drėkinimo priemonių. Na, o pati kaukė prie veido prilimpa labai tvirtai, nenukrenta ir nenuslysta, kaukės serumas nebėga veidu, kaip pasitaiko su kitomis kaukėmis, kvapas nėra intensyvus ar erzinantis, todėl čia dedu pliusus, patiko!

Antroji kaukė Lifting face mask skirta brandesnei odai, tad ją daviau išmėginti mamai ir paprašiau, kad pasidalintų savo nuomone.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mano mamos oda jau yra brandi, vadinasi, turi raukšlių, yra sausesnė ir pavargusi. Tokio pobūdžio kaukės stebuklingo efekto nereikia tikėtis iš pirmo karto, todėl savaime aišku, kad raukšlių ji nesumažino, tačiau oda buvo padrėkinta, maloniai palepinta, o kvapas taip pat buvo labai raminantis. Dedame pliusą ir tikimės, kad naudojant reguliariai šią kaukę, ji gali palyginti odą nuo raukšlių.

Paskutinė kaukė nėra veltui paskutinė, ji patiko man mažiausiai, o turbūt, tiksliau – visai nepatiko. Tai – Charcoal face mask

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nors visas tris kaukes rekomenduojama ant odos palaikyti apie 15 min, būtent šią įstengiau tik kokias 5 min. Man pradėjo graužti ir niežėti odą, nors mano veidas neišraudonavo taip pranešdamas apie neigiamą reakciją, tačiau jutau nemalonų karštį, o ant pačios kaukės toks efektas nepaminėtas, todėl supratau, kad ji man netiko. Kaukė yra valanti, su vitaminu B6, galbūt kito odo tipo savininkei ji tiks, nes juk esame visi skirtingi, tačiau mano patirtis nebuvo labai gera.

Šiam kartui tiek, ačiū, kad skaitėte ir tikiuosi informacija jums bus naudinga!

Viltė iš diamondvilte

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.