VeniVidi.lt: JONZAC SUBLIMACTIVE Anti-age veido priežiūra

Oi daug girdėjau apie JONZAC! Dar tada, kai šių produktų nebuvo pirkti Lietuvoje, juos gyrė ir rekomendavo merginos, besidominčios natūralia kosmetika. Nieko keisto, kad priemonės ilgai buvo norų sąraše ir su džiaugsmu išmėginau kelis produktus. Aha, suprantu, kodėl jie sulaukia tiek pagyrų!

Mano bandytos priemonės:

JONZAC SUBLIMACTIVE CELLULAR ANTI - AGING FIRMING veido serumas, 30 ml

JONZAC SUBLIMACTIVE RICH veido kremas, 40 ml

JONZAC SUBLIMACTIVE ANTI - RIDES paakių ir lūpų kremas, 15 ml

 

Prieš pradėdama paminėsiu, kad mano oda yra brandi ir riebi. Taip pat smarkiai linkusi į dehidrataciją, nes, deja, negeriu pakankamai vandens ir laiką leidžiu šildomose patalpose, kas neretai iššaukia pleiskanojimą ar kitas problemas. Todėl mano poreikius atitinka stipriai drėkinantys produktai, kurie neapsunkina odos bei nekemša porų.

JONZAC SUBLIMACTIVE CELLULAR ANTI - AGING FIRMING veido serumas

 

 

Aprašymas teigia, kad veido serumas skirtas standinti ir atgaivinti odą. Jo konsistencija gana skysta, kvapo neturi, skaidrus.

Produktas ant odos tepasi labai lengvai. Susigeria greitai, nepalikdamas nei lipnumo, nei tempimo jausmo, nei kitų nemalonių pojūčių tik šiokį tokį matiškumą. Po jo norisi užsitepti kremo. Praleidus serumo žingsnį labai akivaizdžiai pasijunta, kad jis būtinas, nes be jo kremas  tepasi sunkiau ir geriasi ilgiau, o oda ne tokia sudrėkinta.

JONZAC SUBLIMACTIVE RICH veido kremas

 

 

Patogi pompa leidžia išspausti reikiamą dozę gana tiršto kremo. Jis irgi neturi kvapo. Ir štai su juo pasijaučia, koks reikalingas serumas. Jei tepu ant jo, tada kremas lengviau tepasi, jo mažiau reikia, greičiau įsigeria. Jei serumą praleidžiu, tada tarsi laikosi riebaliukas ir geriaisi ilgiau.

Šie abu produktai ir maitina, ir drėkina. Jie abu – puiki komanda. Ryte oda viskuo džiaugiasi. Nesiskundžiu nei pleiskanojimais, nei raudoniu, nei per dideliu riebalavimusi.

Šie produktai žavūs savo paprastumu. Nei kažkokiais kvapais apstulbina, nei jaunystę gražina, nei balina, kaip tą daro rūgštys. Tačiau, o stebukle: drėkina ir maitina, o tuo pačiu neerzina, nekemša porų ir nesukelia nepatogumų. Nematomi, kokybiški kareivėliai, kurie tinka tais atvejais, kai mūsų oda pati nebežino, ko nori ir ką jai bepasiūlyti ir kai prisidirbame iki alergijų.

JONZAC SUBLIMACTIVE ANTI - RIDES paakių ir lūpų kremas

 

 

Dar vienas komandos narys, kuris dirba dirba ir nudirba visus darbelius. Konsistencija neapsunkinanti. Paakių neerzina, maloniai drėkina ir be problemu gula po makiažu. Žinoma, norėčiau, kad raukšleles paslėptų, bet parodykit man kas taip moka :). Be fotošopų ir reklamų!

Aš suprantu, kodėl merginos gyrė šį prekinį ženklą. Kokybiškas, saugus, ekologiškas, patogus ir tiesiog tinkamas kiekvienai dienai. O tai jau gana daug! Prisidedu prie gerbėjų armijos.

Linkėjimai!

Salomėja iš venividi.lt

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-02-10