Veido priežiūros linija, kuri atsako į Jūsų odos poreikius!

ATRASK VEIDO PRIEŽIŪROS LINIJĄ, KURI ATSAKO Į JŪSŲ ODOS POREIKIUS!

Surasti sau tinkamas veido odos priežiūros priemones ir įtraukti jas į kasdienę veido odos rutiną, kartais gali būti tikras iššūkis. O ypač tada, kai susirūpinimą pradeda kelti veide atsiradusios smulkios raukšlelės ir raukšlės, ima trūkti drėgmės odoje ir ji nebėra tokia elastinga. Sprendimas - į veido priežiūros rutiną įtraukti keletą papildomų veido priežiūros priemonių, kovojančių su senėjimo požymiais. Skaitykite daugiau, ir išsiaiškinkite, kuri L’Oreal Paris priešraukšlinė veido priežiūros linija atsako į jūsų odos poreikius!

 

 

AGE SPECIALIST  jaunatviška oda kiekviename amžiuje [35-65]+

Sausa oda, veido raukšlių atsiradimas, odos papilkėjimas ir suglebimas yra pagrindiniai matomi odos senėjimo požymiai, tačiau skirtingame amžiuje mūsų oda sensta netolygiai.

Atsižvelgiant į tai, L'Oréal Paris specialistai sukūrė Age Specialist asortimentą, kuris patenkina pagrindinius ir esminius odos poreikius skirtingame amžiuje.

Atraskite jums labiausiai tinkamą Age specialist liniją, kuri sumažina raukšles ir:

35+ DRĖKINA

45+ STIPRINA ODĄ

55+ APIBRĖŽIA VEIDO KONTŪRĄ

65+ REGENERUOJA

 

 

REVITALIFT FILLER [+HA] veido odos putlumui ir pilnumui  40+

Atraskite alternatyvą kosmetinėms procedūroms naudodami L'Oréal Paris Revitalift Filler liniją, papildytą visų laikų didžiausia hialurono rūgšties koncentracija esančia L'Oréal priemonėse, tam kad užpildytumėte raukšles, atstatytumėte bendrą veido odos putlumą ir intensyviai pridrėkintumėte odą.

Hialurono rūgštis – intensyvaus drėkinimo priemonė, tinkama naudoti kiekviename amžiuje

Vykstant senėjimo procesams, odoje natūralus hialurono rūgšties kiekis mažėja, todėl savo veido priežiūros rutiną papildžius šiuo ingredientu, mes galime atstatyti prarastą šio aktyvaus ingrediento kiekį.

 

 

REVITALIFT LASER X3 akivaizdiems rezultatams pasiekti, kovojant su visais odos senėjimo požymiais 40+

L’Oréal Paris Revitalift Laser X3 asortimentas buvo specialiai sukurtas tam, kad efektyviai kovotų su visiais senėjimo požymiais. Jei kada svarstėte apie kosmetinę procedūra, geresnis sprendimas jūsų odai būtų išbandyti Revitalift Laser X3 veido priežiūrą, šis asortimentas yra toks veiksmingas, kad atstoja lazerio seansą.

Ingredientai, padedantys kovoti su 100% senėjimo požymių:
Sudėtyje esantys Pro-xylane™ (koncentruotas iki 3%) ir fragmentuota hialurono rūgštis veiksmingai kovoja su visais senėjimo požymiais: mažina raukšles, pagerina odos stangrumą, spalvą ir tankumą.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt


Paskelbta: 2020-01-08