TIPS&TRICKS: GOSH blakstienų tušai

Vienas paprasčiausių būdų atkreipti dėmesį į akis – sukurti žavingą žvilgsnį su blakstienų tušu. Jis yra pagrindinis akcentas norint sukurti išraiškingą akių makiažą. Blakstienų tušai padės patamsinti blakstienas, suteiks joms daugiau apimties ar pailgins. Priemonė taip pat leis pabrėžti ir paryškinti akių vokų šešėliais sukurtą makiažo efektą.

Tam, kad atrastumėte sau tinkantį blakstienų tušą pagal šepetėlio rūšį, ryškumą ir tinkamumą jautrioms akims, EUROKOS dalinasi GOSH blakstienų tušų žemėlapiu:

 

 

Kaip išsirinkti tinkamą blakstienų tušą?

Rasti tinkamą tušą jūsų blakstienoms gali būti labai sudėtinga misija. Žinant, kiek blakstienų tušų galima rasti kosmetikos rinkoje, žadančių užriesti, prailginti, paryškinti ar suteikti apimties, gali tapti labai painu. Todėl grožio ir kosmetikos tinklas EUROKOS rekomenduoja atkreipti dėmesį į keletą veiksnių, kuriuos verta prisiminti renkantis blakstienų tušą:

Formulė. Apsibrėžkite tikslą, kokių blakstienų siekiate – ilgų, storų ar tankių? O galbūt norite apimties suteikiančio ir ilginančio arba blakstienas storinančio ir ilginančio tušo. Rinkitės tokią priemonę, kuri labiausiai tiks jūsų norimai blakstienų formai pasiekti. Žinant šių dienų technologijas, nebereikia pirkti keleto skirtingų blakstienų tušų, norint pasiekti išsvajotą įvaizdį, todėl atkreipkite dėmesį į tušo formules.

Atsparumas vandeniui. Galima spėti, jog vandeniui atsparius tušus naudojate tik tokiu atveju, kai esate išvykoje prie vandens, sportuojate ar tiesiog esate drėgnesnėje, vėsesnėje aplinkoje. Tačiau vandeniui atsparūs blakstienų tušai puikiai tinka ir toms, kurios tikisi visą dieną išsilaikančio akių makiažo. Vandeniui atsparūs tušai yra kietesnės konsistencijos. Norėdamos jį pašalinti, privalote naudoti tam pritaikytus makiažo valiklius. Žmonėms, nešiojantiems kontaktinius lęšius ar turintiems jautrias akis, geriausia rinktis hipoalerginius blakstienų tušus, kad būtų išvengta akių dirginimo.

Spalva. Prisiminkite – juoda spalva visuomet atveria akis ir suteikia blakstienoms universalų efektą. Nors šiais laikais galite rinktis iš daugelio blakstienų tušų atspalvių, vis dėlto geriausią rezultatą suteiks juodos spalvos tušas. Jis padės sukurti sodrių, storų blakstienų įvaizdį, kuriam pavydės ne viena. Tačiau itin šviesių plaukų merginoms ir šviesiaodėms juodas blakstienų tušas gali pasirodyti per ryškus, todėl visuomet galima rinktis rudos spalvos priemonę.

Jeigu vis dar neturite savo mėgstamiausio blakstienų tušo, pateikiame Jums keletą rekomendacijų apie naujausius, perkamiausius, mylimiausius ir labiausiai vartotojų vertinamus GOSH blakstienų tušus, kuriuos galite įsigyti EUROKOS parduotuvėse bei eurokos.lt:

GOSH BOOMBASTIC OVERDOSE blakstienų tušas – 2020 metų naujiena. Tai puikus šepetėlio ir tušo derinys. Priemonė pasižymi išskirtiniu guminiu šepetėliu, kuris pasiekia ir padengia tušu net ir pačias mažiausias blakstienas. Tobula tušo sudėtis, intensyvi juoda spalva ir šepetėlis. Priemonė patikrinta alergologų, jos sudėtyje nėra kvėpiklių.

 

 

GOSH CATCHY EYES DRAMA blakstienų tušas – tvari dekoratyvinės kosmetikos naujiena. Itin lengva tušo formulė sukuria gražiai atskirtų ir pabrėžtų blakstienų efektą, kuriam nebaisus nei lietus, nei prakaitas, nei ašaros. Lenktas šepetėlis pasiekia ir apgaubia net pačias mažiausias blakstienas ir jas ilgina. Priemonė tinka net ir itin jautrioms akimis ir dėl novatoriškos technologijos ją nesudėtinga nuvalyti. Blakstienų tušo pakuotė pagaminta iš 40 % vandenyne rasto ir perdirbto plastiko. Priemonė patikrinta alergologų, jos sudėtyje nėra kvėpiklių.

 

 

GOSH REBEL EYES SKINNY B PRECISION blakstienų tušas su riestu, lanksčiu silikono šepetėliu. Jeigu mėgstate natūralų blakstienų įvaizdį, tušo tepkite tik vieną sluoksnį. Jis pailgins blakstienas, bet jų nesulipins. Jeigu norite sukurti ilgų ir išraiškingų blakstienų efektą padenkite blakstienas dviem tušo sluoksniais. Priemonė patikrinta alergologų, jos sudėtyje yra ricinų bei šaltalankių aliejų.

 

 

GOSH CATCHY EYES blakstienų tušasEUROKOS klienčių perkamiausias blakstienų tušas, kuris tobulai pailgina ir užriečia blakstienas. Priemonė atskiria blakstienas, jų nesulipina, akims suteikia išraiškingą „Cat eye“ efektą. Blakstienų tušo sudėtyje nėra kvėpiklių.

 

 

Kaip teisingai užtepti/paskirstyti blakstienų tušą?

  1. Nepumpuokite tušo šepetėlio į ir iš buteliuko – toks judesys leidžia į vidų patekti daugiau deguonies, dėl kurio tušas išdžius greičiau, taps klampesnis. Verčiau švelniai pasukite šepetėlį pirmyn ir atgal arba sukamaisiais judesiais paimkite reikiamą kiekį priemonės.
  2. Jeigu jūsų blakstienos labai tiesios, prieš tepdami blakstienų tušą, naudokite blakstienų rietimo žnyples.
  3. Išimdami šepetėlį iš buteliuko, būtinai nuvalykite tušo perteklių. Taip išvengsite blakstienų sulipimo, priemonė bus tolygiau paskirstyta, o blakstienos nebus perkrautos produktu. 
  4. Siekiant, kad blakstienos atrodytų dar storesnės, rekomenduojama prieš tepant blakstienų tušą nubrėžti akių kontūro liniją ant viršutinio voko.

Dar daugiau pasiūlymų eurokos.lt