SEE SEE - Negyvosios jūros mineralų nauda jūsų odai

Labas!

Šiandien kalbėsime apie kūno priežiūrą. Mano kūno oda yra itin linkusi sausėti, todėl įvairios kūno priežiūros priemonės yra neatsiejama mano kasdienybės dalis. Be rankų kremo net nežengiu iš namų, o kūno kremas naudojamas kiekvieną vakarą prieš miegą. Dėl šios priežasties susigundžiau išbandyti naujieną EUROKOS asortimente – SEE SEE prekės ženklo kosmetiką, skirtą kūno priežiūrai.

SEE SEE prekės ženklą 2013 metais įkūrė verslininkas ir skulptorius Moty Fridman. Jis ir tarptautinė profesionalių darbuotojų komanda, kuri turi didelę patirtį kosmetikos ir grožio priemonių srityje, kuria ir plečia SEE SEE prekės ženklo priemonių asortimentą. Kuriamų priemonių sudėtyse yra aukštos kokybės natūralių veikliųjų medžiagų ir odos drėkinimą užtikrinančių mineralų iš žemiausios vietos pasaulyje – Negyvosios jūros – kuri yra 417 metrų žemiau jūros lygio.

SEE SEE MINERAL kūno šveitiklis 400 g

Kūno šveitiklis skirtas sausai odai prižiūrėti. Jis padeda pašalinti negyvas odos ląsteles bei gerina sausos ir išskirtinio dėmesio reikalaujančios odos būklę. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų, vitamino E, arganų, citrinžolių, sezamų, saulėgrąžų, saldžiųjų migdolų, kviečių gemalų aliejų bei mažų Negyvosios jūros druskos dalelių.

Kūno šveitiklis, priešingai nei daugelis mano iki šiol išbandytų – ne kreminės konsistencijos, o net, sakyčiau, skystas. Šveičiamosios dalelės itin smulkios, bet ganėtinai aštrios, todėl jautrios odos savininkės į tai turėtų atkreipti dėmesį. Vis tik, mano odos šveitiklis nesudirgino, o po jo naudojimo ji tapo glotni, švelni, be galo maloni liesti bei sudrėkinta ir pamaitinta, kadangi sudėtyje esantys aliejai pasilieka ant odos net nusiprausus. Neišsigąskite, po dušo procedūrų tikrai neliksite “riebaluotos”, nes ant odos pasilieka tik plonytis sluoksnis aliejų, kuris vėliau labai greitai susigeria į odą.

SEE SEE MINERAL kūno sviestas 250 ml

Mineralinis kūno sviestas skirtas odos būklei gerinti. Priemonė pasižymi drėkinamuoju, maitinamuoju ir glotninamuoju poveikiu. Jos sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų, alavijų, ramunėlių, simondsijų, papajų, citrinžolių, sezamų ekstraktų, saldžiųjų migdolų, vynuogių kauliukų aliejų, sviestmedžių ir avokadų sviestų bei vitaminų A, B, C, E, F.

Jau minėjau, kad kūno kremas ar sviestas man yra būtinybė. Ši priemonė visiškai atitinka savo pavadinimą ir yra tobulos – vos vos patęžusio sviesto konsistencijos, o tokią aš labiausiai ir mėgstu, nes per daug skysti kūno kremai man tiesiog sunkiai susigeria į odą. Šis kūno sviestas akimirksniu sudrėkina odą ir be galo greitai į ją įsigeria. Nelieka jokio lipnumo ar nemalonaus pojūčio, o sudrėkintos odos efektas išlieka ganėtinai ilgai.

SEE SEE MINERAL veido purvo kaukė 50 ml

Mineralinė purvo veido kaukė švelniai valo ir nušveičia odą. Ji padeda pašalinti nešvarumus, odos riebalų perteklių, negyvas odos ląsteles. Kaukės sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų ir purvo, alavijų ekstrakto, simondsijų, mėtų, saldžiųjų migdolų, alyvuogių aliejų, vitamino E.

Ši veido kaukė mane sužavėjo jau po pirmojo panaudojimo. Ją naudoti reikia kaip ir daugelį įprastų veido kaukių – užtepti ant veido, palaukti kol išdžius ir tuomet nuplauti. Po naudojimo veido oda lieka skaisti ir švelni. Beje, nors mano kūno oda itin sausėja, tačiau veido oda ganėtinai riebi, tad ši priemonė puikiai susitvarko ir su riebalų pertekliumi.

SEE SEE MINERAL rankų kremas 100 ml

Mineralinis kremas padeda apsaugoti rankų odą nuo neigiamo kasdienės aplinkos poveikio. Sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų, alavijų, kakavos sviesto, žaliosios arbatos ekstraktų, vitamino E, arganų, citrinžolių, alyvuogių, saldžiųjų migdolų aliejų.

Šis rankų kremas – tikras išsigelbėjimas mano be galo sausėti linkusioms rankoms ir alkūnėms. Juo tepdavausi nesuskaičiuojamą kiekį kartų per dieną ir pastebėjau, kad poveikis ne tik teigiamas, bet ir ganėtinai greitas, kadangi rankų bei alkūnių oda dabar išsausėja kur kas rečiau. Kremo kvapas malonus, gaivus, o konsistencija vidutinio tirštumo – tokia, kokią aš labiausiai ir mėgstu.

SEE SEE MINERAL kojų kremas 100 ml

Mineralinis maitinamasis kremas padeda išvengti odos sausumo. Priemonės sudėtyje yra Negyvosios jūros mineralų, alavijų, kakavos sviesto, žaliosios arbatos, ramunėlių ekstraktų, vitamino E, arganų, citrinžolių, alyvuogių, saldžiųjų migdolų, mėtų aliejų.

Anksčiau nemėgdavau naudoti daugybės kremų atskiroms kūno dalims (tiesa, visą gyvenimą atskirai naudojau tik kremą rankoms). Visuomet pasitepdavau vienu turimu kūno kremu visas kūno vietas ir užtekdavo. Juolab, esu iš tų, kurios visas procedūras nori atlikti kuo greičiau ir naudoti kiek įmanoma mažiau priemonių. Tačiau, kai pabandžiau SEE SEE kojų kremą, supratau, kad taip lengvai neišsisuksiu :) Nuo šiol naudoju ne tik kūno kremą, tačiau atskirai šiuo kremu tepu ir pėdas, o ypač kulnus, kurie yra kieti bei linkę skilinėti. O ypač vasarą, kai dažniausiai vaikštome atvirais batais. Šis kremas akivaizdžiai suminkština grubią, kietą ir nemalonią liesti kulnų odą. Kremas ganėtinai tirštas, šiek tiek šaldantis, tad juo gausiai pasitepu prieš miegą, o ryte džiaugiuosi rezultatu.

Tikrai rekomenduoju šias priemones išbandyti sausą ar normalią odą turinčioms merginoms, nes priemonės absoliučiai pateisina visus lūkesčius ir sudėtyje turi daugybę naudingų medžiagų!

Linkėjimai,

Monika

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-10-07