Priemonės skirtos jautriai veido odai. Vilija dalinasi išbandytomis PHYSICIANS FORMULA priemonėmis

Šį kartą dalinuosi savo atsiliepimais apie PHYSICIANS FORMULA kosmetikos priemones, skirtas veido priežiūrai, kurias galėčiau apibūdinti kaip” paruoškite veidą dieniniam makiažui” ir “palepinkite veidą po dieninio makiažo”. Tai būtų PHYSICIANS FORMULA ROSE ALL DAY MOISTURIZER SPF30 dieninis kremas, PHYSICIANS FORMULA THE PERFECT MATCHA 3IN1 BEAUTY veido vanduo, PHYSICIANS FORMULA THE PERFECT MATCHA 3-IN-1 MELTING valomasis balzamas ir PHYSICIANS FORMULA ORGANIC WEAR LIFTING & GLOWING veido kaukė.

 

Pradėti norėčiau nuo geriausią įspūdį palikusios priemonės PHYSICIANS FORMULA THE PERFECT MATCHA 3-IN-1 MELTING valomojo balzamo. Išanalizavus prekę, paskaičius etiketės turinį, įsivaizduotum, kad tai yra ganėtinai sunki priemonė - aliejinės konsistencijos makiažo valiklis. Tačiau paėmus į rankas susidarė kitas įspūdis, tai neįtikėtinai lengva priemonė, o aliejinės konsistencijos valiklis pateiktas sviesto forma, todėl individualiai galite pasiimti tokį priemonės kiekį, koks tau reikalingas. Ši priemonė yra išskirtinio, gaivaus aromato, sakyčiau ryškiausia nata yra lotų ekstraktas, nors sudėtyje yra ir matės arbatos bei bambukų ūglių. Kiek esu susidūrusi, man aliejinės konsistencijos makiažo valikliai nelabai tinka, netgi galėčiau sakyti, kad aliejinės konsistencijos valikliai man atrodo nepatikimi, nes padeda pašalinti tik dalį makiažo (dažniausiai nenuvalo blakstienų tušo). Tačiau ši priemonė tikrai kitokia. Papildomai nenaudojau jokio valomojo diskelio, papildomo prausiklio ar toniko, tik valomąjį balzamą. Paėmus nedidelį gabalėlį priemonės, patrynus tarp pirštų priemonės lydosi, tuomet ja reikia masažuoti veidą, kad nuvalyti veidą. Veido valymas tapo labai malonia procedūra, kada neįjautrinusi veido pašalinamas makiažas, net blakstienų tušas tolygiai nusivalo. Po to lieka veidą nuplauti tik šiltu vandeniu ir makiažo kaip nebūta. Rekomenduoju šią priemonę ne tik namuose, bet ir vežtis į keliones, nes ji neįtikėtinai lengva ir labai paprastai naudojama. 

 

Veido priežiūros rutina po makiažo nuvalymo bent 2-3 kartus per savaitę rekomenduojama naudoti veido kaukę, todėl pasirinkau išbandyti naujieną iš PHYSICIANS FORMULA asortimento PHYSICIANS FORMULA ORGANIC WEAR LIFTING & GLOWING veido kaukę. Likau nustebinta kaukės konsistencija, ji gana klampi ir lipti, o pagal naudojimo aprašymą jos ant veido tepti reiktų “riebiai”. :) Ši priemonė pasižymi standinamosiomis ir glotinanamosiomis savybėmis, atgaivina veido odą bei suteikia natūralaus švytėjimo. Kaukę užtepus, ją reikėtų laikyti 10-20 minučių. Laikui einant, kaukė ant veido kietėja, jausmas, tarsi ant veido būtų nulupama kaukė. Galiausiai, ji visiškai sukietėja, o suėjus laikui, ją reikia “atmirkyti”, kad nuplaukti nuo veido. Kaukė nedirgino odos, jos sudėtis papildyta pelkinių vingiorykščių ir afrikinių karpainių aliejais ir alavijų ekstraktu. Ar pastebėjau kokį nors ryškų pokyti po naudojimo? -Ne. Tačiau veido odo tikrai pamaitinta ir atgaivinta, pailsėjusi po makiažo. Tikriausiai to ir reiktų tikėtis po šios kaukės panaudojimo.

 

Toliau perėjau prie į makiažo rutinoje naudojamų priemonių, tai yra dieninio veido kremo ir veido vandens. PHYSICIANS FORMULA ROSE ALL DAY MOISTURIZER SPF30 dieninis kremas yra ne kartą apžvelgtas merginų ir labai išgirtas, todėl nusprendžiau ir aš jį išbandyti. Kaip rašo tiekėjas, tai daugiafunkcis kasdienis drėkinamasis kremas su SPF30, kuris puikiai tinka šiltuoju metų sezonu kaip priemonė apsaugai nuo neigiamo saulės poveikio. Priemonė intensyviai drėkina, vizualiai glotnina odą ir kartu suteikia spindesio. Kremas išsiskiria savo aromatu, tik atidarius pakuotę uodžiamas labai stiprus rožių aromatas. Nenuostabu, nes vienas iš pirmųjų sudėtyje aprašomų ingredientų ir yra rožių vanduo. Taip pat priemonės sudėtyje yra Kakadu slyvų ir dygliuotųjų ožerškių ekstraktų, vizualiai odos poras sutraukiančio veikliųjų medžiagų derinio, bekvapių ramunių ekstrakto. Tiesa, viena priemonė be kitos neveikia, nors neišbandžiau, tačiau rekomenduočiau naudoti priemonių rinkinį, t. y. kremą naudoti kartu su serumu (PHYSICIANS FORMULA ROSE ALL DAY serumas), kuris suintensyvins veido drėkinimą visai dienai.

 

Esant galimybei reiktų nepamiršti veido papildomai drėkinti ir dienos eigoje, todėl išbandžiau PHYSICIANS FORMULA THE PERFECT MATCHA 3IN1 BEAUTY veido vandenį, kurio sudėtis papildyta matės arbata, bambukų šakelių ir lotosų žiedų ekstraktai (analogiška valomojo balzamo sudėtis). Šią priemonę galima naudoti kaip makiažo fiksatorių arba periodiškam veido drėkinimui jei oda sausesnė. Tiek fiksuojant makiažą, tiek drėkinant veidą - vieno papurkišmo neužtenka. Vasaros periodu, kada yra karšta, norint, jog makiažas išliktų ilgiau, šią priemonę reiktų naudoti kas 2-3 valandas. Taip pat ir su veido drėkinimo, jei esate patalpose, kur yra sausas oras arba oda yra varginama kitų faktorių (saulės spindulių), reiktų priemonę naudoti bent kas 1-2 valandas, tam, kad oda negautų galimybės išsausėti ir jos drėgmės atstatymui nereikėtų papildomų priemonių. Ši priemonė tinka visų tipų veido odai, priemonė atitinka aprašymą. Tačiau aš kasdienai ieškočiau mažiau aromatingos priemonės. Nors aromatas gaivus, tačiau kasdienai rinkčiausi labiau bekvapę priemonę makiažo fiksavimui ar veido drėkinimui.

 

Noriu paminėti ir tai, kad visa PHYSICIANS FORMULA kosmetika yra skirta jautrios odos savininkėms. Priemonės yra hipoalerginės: be sintetinių kvapiklių ir daugiau nei 100 kitų dirgiklių, kurie įprastai yra naudojami kosmetikos gamyboje. Todėl šias daugelį kitų PHYSICIANS FORMULA dekoratyvinės kosmetikos priemonių dar galite spėti įsigyti su 30% nuolaida eurokos.lt ir fizinėje EUROKOS parduotuvėse. 

Akcija vyksta iki 2021 08 30.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-08-23