PHYSICIANS FORMULA kosmetika - meilė iš pirmo prisilietimo! Priemonių atradimais dalinasi apžvalgininkė Laura

Negaliu patikėti, jog pirmasis vasaros mėnuo artėja link pabaigos... Laikas lekia žaibiškai greitai, tad pats metas aptarti pagrindines priemones, kurios šią vasarą užvaldė mano kosmetinę. Ir tai – prekių ženklo PHYSICIANS FORMULA dekoratyvinė kosmetika. Kodėl būtent ji? Nes dairydamasi naujų dekoratyvinės kosmetikos priemonių, atradau šį prekių ženklą, kurio aprašas patraukė mano dėmesį. Anot gamintojo, PHYSICIANS FORMULA tinka jautriai, probleminei, į alergijas linkusiai odai puoselėti. Būtent taip gimė šis prekių ženklas – kai kurti garsus alergologas Frankas Crandallas ėmė kurti dekoratyvinę kosmetiką ėmė savo žmonai, turinčiai itin jautrią odą.

 

 

Atėjus vasarai, mūsų veido odai ir taip tenka atlaikyti saulę, prakaitą ir miesto dulkes, tad storo kosmetikos sluoksnio jai tikrai netrūksta. Karštomis dienomis sunkias, stipraus maskavimo priemones pasidedu į šoną ir kosmetinėje pasilieku lengvos tekstūros maskuojamąją priemonę ir BB kremą. Bet šią vasarą atradau kai ką geresnio – tai PHYSICIANS FORMULA BUTTER BELIEVE IT! makiažo pagrindas ir maskuojamoji priemonė viename. Priemonė pasižymi kremine tekstūra, kuri tarsi ištirpsta ant odos ir gražiai pasiskirsto. Tiesa, su šiuo makiažo pagrindu stipraus maskavimo neišgausite, tačiau oda įgaus tolygų švytintį atspalvį, mažiau matytis įvairūs netobulumai. Esant poreikiui, galima priemonę užfiksuoti biria pudra. Taip makiažas išliks ilgiau.

 

 

Kita mano išbandyta priemonė – PHYSICIANS FORMULA THE PERFECT MATCHA 3IN1 BEAUTY veido vanduo skirtas visų tipų odai prižiūrėti. „Veido vanduo? Hm... Įdomu“, – pamačiusi šį purškiklį, pamaniau aš. Bet paskaičiusi aprašymą, apsidžiaugiau, nes tai itin patogi priemonė, kurią galima naudoti tiek prieš makiažą, tiek jau pasidažius. Man labiau pasiteisinęs būdas – naudoti veido vandenį prieš atliekant makiažą, kaip purškiamąją makiažo bazę. Ji sudrėkina ir atgaivina odą, paruošia ją tolesniems makiažo žingsniams atlikti.

 

 

Bene labiausiai džiaugiuosi, jog mano rankose atsidūrė jau ne vienos merginos aptarta ir išgirta PHYSICIANS FORMULA MURUMURU BUTTER HIGHLIGHTER švytėjimo suteikiančių pudrų paletė. Dabar suprantu, kodėl merginos ją taip liaupsina – pakuotė, kvapas, atspalviai, tekstūra, spindesys... Vau! Tarsi tobulai sukurta vasarai! Priemonės kvapas tikrai nukelia į tropikus, o tekstūra tokia švelni ir sviestinė. Be to, manau, kad šias spalvas bus galima panaudoti ne tik kaip švytėjimo suteikiančias pudras, bet ir kaip šešėlius. PHYSICIANS FORMULA MURUMURU BUTTER HIGHLIGHTER švytėjimo suteikiančių pudrų paletę parduotuvėse „Eurokos“ dabar galima įsigyti daugiau nei su 50 % nuolaida, tai tikrai rekomenduoju išbandyti.

 

 

Na, ir paskutinis mano vasariškosios kosmetinės akcentas – PHYSICIANS FORMULA ROSE KISS ALL DAY lūpų dažai. Maniau, kad šį sezoną leisiu spalvoms lietis laisvai... Bet vis dėlto pasirinkau gana neutralų atspalvį (First Kiss). Jis mane tiesiog patraukė. Lūpų dažai yra kreidelės pavidalo, minkštos tekstūros ir lengvai tepasi. Mano atspalvis matinis, tad kiek sausina lūpas, tačiau išlieka visai neblogai. Priemonė ne veltui vadinama ROSE KISS – ją panaudojus, juntamas gaivus rožių aromatas.

 

 

Jeigu jūsų kosmetinėje irgi atsirado vietos naujoms priemonėms, rekomenduoju išbandyti PHYSICIANS FORMULA dekoratyvinę kosmetiką!

@sakirovaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-06-17