Pasitikėkite grožio ekspertais. Rekomendacijos Jums!

“Naujausia tendencija rodo, jog vartotojams rūpi ne tik rezultatas, bet ir priemonių sudėtys. Todėl palaipsniui pradėta pildyti formules tokiais odą puoselėjančiais ingredientais, kaip hialurono rūgštis, SPF ir įvairūs antioksidantai. Šie ingredientai apsaugo odą nuo aplinkos poveikio, pagerina jos būklę ir suteikia daugiau pasitikėjimo savo pasirinkimu”. Alina Silvanova

Hialurono rūgštis – tai nuostabi odą drėkinanti priemonė.
Hialurono rūgšties molekulė gali pritraukti net iki 1000 kartų daugiau vandens, nei pati sveria. Ši rūgštis mūsų odoje suriša vandenį su odos ląstelėmis. Tačiau šios molekulės įskverbimas į odą priklauso nuo jos masės – ant odos paviršiaus lieka didesnės masės hialurono molekulės, o gilyn skverbiasi mažesnės masės molekulės. Būtent tokiu būdu yra sureguliuojamas ir atstomas skirtingų odos sluoksnių drėgnumas.

L’Oreal Paris dekoratyvinės kosmetikos produktai su hialurono rūgštimi: L'OREAL TRUE MATCH paakių maskuojamasis kremas

Vitaminas E ir glicerinas – tai puikus derinys jūsų odos būklei gerinti.
Glicerinas pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, o vitaminas E yra puikus antioksidantas. Drauge jie puikiai kovoja su amžiaus pokyčiais odoje, gydo ir suteikia gaivumo.  

L’Oreal Paris dekoratyvinės kosmetikos produktai su vitaminu E ir glicerinu: L'OREAL TRUE MATCH skysta pudra, 30 ml

Argano aliejus – odos minkštinimui

Argano aliejus lengvai susigeria į odą, jos nedirgina ir yra neriebus. Dėl aliejuje esančio didelio kiekio vitamino E ir riebiųjų rūgščių, jis puikiai drėkina ir minkština odą, o svarbiausia, tai yra natūrali priemonė iš gamtos. Puikiai tinka naudoti išdžiūvusioms ir suskilinėjusioms lūpoms drėkinti bei joms mikštinti.

L’Oreal Paris dekoratyvinės kosmetikos produktai su argano aliejumi: L'OREAL COLOR RICHE lūpų dažai

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-01-14