Nepriekaištingo makiažo paslaptis!

Ar žinote, kokia yra nepriekaištingai atrodančio makiažo paslaptis? Vizažistai vieningai teigia, jog tai - makiažo pagrindas.

Nesvarbu kokias dekoratyvinės kosmetikos priemones Jūs naudojate kasdien - makiažo pagrindas yra neatsiejama Jūsų grožio dalis. Dauguma merginų praleidžia šį grožio ritualą, nes mano, jog makiažo pagrindas nėra būtinas ir neverta į jį investuoti. Tačiau taip manančios klysta. Pagrindo dėka makiažas išsilaiko kur kas ilgiau, nei įprastai, be to veido odai suteikiamas natūralus švytėjimas ir matinis efektas (tai ypač naudinga riebiai veido odai).

Visame pasaulyje garsi vizažistė Joanna Schlip teigia, jog makiažo pagrindas yra būtina priemonė tobulam makiažui: jis išlygina smulkias raukšles, sumažina išsiplėtusias veido poras. Vizažistė rekomenduoja merginoms ar moterims, kenčiančioms nuo aknės naudoti žalsvos spalvos makiažo pagrindą, kuris paslepia veido odos paraudimus, tad oda atrodo itin lygi ir glotni. Joanna Schlip pabrėžia, jog Jūsų makiažas išliks tobulas net ir esant pačioms ekstremaliausioms oro sąlygoms, jeigu nepamiršite paprastos, bet itin svarbios makiažo dalies - makiažo pagrindo.

Kiekviena mergina gali pasirinkti makiažo pagrindą, atsižvelgdama į savo odos poreikius:

CATRICE PRIME & FINE makiažo pagrindas „Anti - red“ 30 ml

 

CATRICE makiažo bazės „Anti-red“ žalsvo atspalvio dėka tobulai paslėpsite paraudusią veido odą, išsiplėtusias veido poras ir mažas raukšles. Patikrinta dermatologų.
 
CATRICE PRIME & FINE makiažo pagrindas „Anti - shine“ 30 ml

 

CATRICE makiažo bazė „Anti-shine“ kovoja su blizgančia veido oda, sumažina išsiplėtusias veido odos poras. Itin lengva unikali makiažo bazės formulė padeda makiažui išsilaikyti itin ilgai. Patikrinta dermatologų.

GOSH makiažo pagrindas „Aloe“ 30 ml 

 

Bespalvis matinis makiažo pagrindas su alavijais suteikia odai lygumo ir nepakartojamo švelnumo, paslepiamos veido poros ir smulkios raukšlelės.

GOSH makiažo pagrindas „Apricot“ 30 ml

 

Abrikosų spalvos makiažo pagrindo formulę sudaro veiklioji medžiaga „Matrixyl 3000“, kurios dėka pagerinamas odos elastingumas. Šio makiažo pagrindo dėka sumažinamos raukšlės ir patempiama veido oda. Veido oda tampa švelni, lygi ir matinė.
 
PRESTIGE makiažo pagrindas „Primed & ready“ 20 ml

 

PRESTIGE makiažo pagrindo sudėtyje yra vitaminų A, E, C, antioksiduojančių ingredientų, kurie lygina veido odą, sumažina odos blizgesį ir užtikrina tobulą makiažą.