MOMENTS4ME lakštinės kaukės - atgaiva veido odai

Kaip norisi vasaros dienomis atgaivinti savo nuo karščio pervargusią veido odą, tiesa? Tam pats patogiausias ir greičiausias būdas yra vienkartinės lakštinės veido kaukės. Tiesa, aš jas pamilusi esu jau seniai ir naudoju ne tik vasarą, o bet kuriuo metu, kai norisi atgaivinti veidą. Šiandien papasakosiu apie 3 prancūzų gamybos MOMENTS4ME veido kaukes, kurias išbandžiau, ir apie tai, kuo jos mane sužavėjo.

MOMENTS4ME MOISTURIZING veido kaukė 16 g

Tai kaukė, skirta visų tipų odai prižiūrėti. Drėkinamoji bioceliuliozės kaukė, sudėtyje turinti alavijo ekstrakto bei hialurono rūgšties, turėtų grąžinti odai švytėjimą, suteikti gaivumo, nuraminti odą. Ir, iš tiesų, su visais gamintojo pažadais galiu sutikti. Šią kaukę naudojau norėdama nuraminti sudirgintą veido odą po saulės vonių, tad palaikiusi kaukę ant veido apie 15 minučių, vėliau tikrai galėjau džiaugtis minimaliai matomu raudoniu nuo nudegimo saulėje bei sudrėkinta ir gaivia oda. Tiesa, šią kaukę buvau bandžiusi ir anksčiau, tad puikus efektas buvo matomas ir tuomet, kai kaukę naudojau tiesiog norėdama suteikti odai šiek tiek gaivumo ir švytėjimo.

MOMENTS4ME ANTI-AGE LIFTING veido kaukė 16 g

Ši bioceliuliozės kaukė taip pat tinkama visų tipų odai prižiūrėti. Ji sudėtyje turi hialurono rūgšties ir žadama, jog sumažins odos senėjimo požymius, standins, sudrėkins odą bei pagerins jos elastingumą. Man asmeniškai šios kaukės poveikis pasirodė bene toks pats, kaip aukščiau mano aprašytos kaukės. Ji puikiai padrėkino ir atgaivino mano veido odą, todėl patiko lygiai taip pat, kaip ir pirmoji. Manau, kad didesnį skirtumą tarp šių kaukių galėtų jausti suglebusios ar kiek vyresnės odos savininkės, kadangi mano oda dar jauna ir pakankamai stangri, tad savaime suprantama, kad didelio poveikio jos elastingumui pajausti ir negalėjau. :)

MOMENTS4ME CHARCOAL veido kaukė 16 g

Ši kaukė yra valomoji, sudėtyje turinti aktyvuotos medžio anglies, padedančios pašalinti nešvarumus ir sugeriančios odos riebalų perteklių. Taip pat žadama, kad priemonė pagerins odos tekstūrą ir pakoreguos jos netobulumus. Medžio anglies veido kaukė man patiko mažiausiai iš trijų išbandytų Moments4me veido kaukių, tačiau tik todėl, kad ją užsidėjus, šiek tiek ėmė perštėti veidą, tad nepavyko su ja išbūti rekomenduojamo laiko. Esu girdėjusi daugiau atsiliepimų, jog ir kitiems, išbandžiusiems šią kaukę, perštėjo veidą. Tad gal tokiu būdu kaukė „veikia“ ir atlieka savo funkciją? Vis tik, turint su kuo palyginti (aukščiau aprašytomis dvejomis kaukėmis), šios kaukės antrą kartą nebandyčiau ir likčiau prie savo favoričių – Moisturizing ir Anti-Age Lifting vienkartinių veido kaukių.

Apibendrinant norėčiau pasakyti, kad kaukių poveikis tikrai akivaizdžiai matomas, jos veikia efektyviai, o priglunda tobulai! Nereikia bijoti, jog vaikštant ar sėdint kaukė nuslys nuo veido, tad komforto atžvilgiu tai milžiniškas pliusas Moments4me produkcijai. Beje, nereikia išsigąsti ir mano aptartų pojūčių apie paskutinę kaukę, kadangi tai, kas netiko man, nebūtinai netiks ir jums, todėl siūlau bandyti, eksperimentuoti ir atrasti savo veido odai puikiai tinkančią kaukę!

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.