Karolina Skiedraitė: Natura Siberica Ecocert apžvalga

Sveikos merginos, šiandien grįžtu su nauju įrašu, kuriame apžvelgsime Natura Siberica Ecocert linijos produktus. Šį kartą į mano rankas pateko dvi kaukės. Viena skirta veidui, kita, paakių zonai. Veido kaukės jau tapo kasdienybė mano veido odos priežiūros rutinoje, bet paakių zonos kaukė man yra naujovė. Visuomet norėdavau išbandyti paakių kaukę padelių pavidale, tačiau vis dvejodavau, kad tokia kaukės forma yra nepatogi ir gali visuomet slinkti nuo paakių. Tačiau ši yra visai kitokia ir aš ją tiesiog įsimylėjau.

 

 

Pakalbėkime apie ją plačiau :

NATURA SIBERICA ECOCERT ANTI-FATIGUE paakių kaukė, 50 ml

Kaina:  10,79 eu

Tai paakių kaukė, kuri pasak gamintojo, padeda puoselėti jautrią paakių zoną ir padeda pavargusiams paakiams. Ir būtent ji, sukuria paakių pagalvėlių efektą.  Mano paakių zona iki pat smilkinio srities  yra ypač jautri. Jeigu naudojant kokią nors veido kaukę netyčia jos užtepu ant paakių zonos, paakių zona tuoj pat paraudonuoja ir gan ilgą laiką būna jaučiamas deginimo jausmas. Tačiau su šia kauke, jokių panašių problemų nesulaukiau.

Į sudėtį įeiną :

98,6 % natūralios kilmės veikliosios medžiagos. Organinio rausvosios rodiolės hidrolatas, organinio Sibiro pušų aliejus, hialurono rūgštis, ir vitaminas E.

 

 

Pakuotėje yra net 50ml produkto, kurio užteks labai ilgam. Kaukė labai skysta, tačiau gelinės konsistencijos ir aplikavus ant paakių zonos ji niekur nenubėga. Pati kaukė į odą visiškai nesusigeria, o palieka tarsi ploną gelinį sluoksnį, kurį po 10-15 min reikia nuvalyti su šlapiu vatos diskeliu, arba švelniu rankšluosčiu.

Mano pastebėjimai :

  • Puikiai sudrėkina
  • Naudojant ilgesnį laiką,  gali apmažinti raukšleles. Nes po kelių naudojimų jos man tapo mažiau pastebimos
  • Paakiai atsigauna ir minimaliai pašviesėja

Nuoširdžiai rekomenduoju toms, kurių paakių zona sausa ar pavargusi.

Taip pat šiai linijai priklauso ir NATURA SIBERICA ECOCERT NOURISHING veido kaukė, 50 ml.

Kaina: 9,74 eur

 

Ši kaukė yra skirta sausai ir pavargusiai veido odai, į kurios sudėtį įeina tokie patys ingredientai, kaip ir anksčiau minėtos paakių kaukės. Šią veido kaukę labai lengva aplikuoti, konsistencija maloni ir lengva. Užsitepus, asmeniškai man, buna jaučiamas lengvas vėsumo jausmas. Po 10-15 min nuplovus kaukę, veidas tampa labai švelnus, ir kas svarbiausia, veido oda atsigauna ir nebebūna tokia pilka. Po kaukės nuplovimo, mano oda nereikalauja kremo dar kelias valandas, nes dar būna jaučiamas stiprus odos maitinimas. Patiko ir tai, kad po ilgesnio naudojimo, kaukė veidui suteikia sveiko švytėjimo.

 

 

Šias dvi kaukes visuomet naudoju vienu metu, ir galiu pasakyti, kad jos tapo mano mėgstamu duetu, kurio nenaudoju atskirai. Jeigu tavo veido ir paakių oda yra pavargusi, rekomenduoju išbandyti, nes kainos ir kokybės santikis labai geras.

 

 

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones,  mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų!

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-09-11