Karolina Skiedraitė: ilgos blakstienos su L'BIOTICA ACTIVE LASH

Labas! Tikriausiai nepažįstu merginų, kurios nenorėtu ilgų ir tankių blakstienų. Aš taip pat esu viena iš tų, kuri darys bet ką, kad tik blakstienos atrodytu nepriekaištingai. Ilgus metus naudojau namuose pasigamintus serumus, kurie suteikdavo tik minimalų ir trumpalaikį  rezultatą, tačiau prekyboje atsiranda vis daugiau ir daugiau serumų skirtų blakstienų augimui. Tik didžiausia užduotis, išsirinkti tai, kas mums tiktu ir patiktu.

Šiandiena Jums trumpai papasakosiu apie mano patirtį, naudojant L‘biotica Active Lash serumą blakstienoms.

 

 

Gamintojas teigia :

Blakstienų serumas skatina blakstienų augimą, prailgina augimo fazę ir apsaugo nuo jų praradimo. Natūralių plaukų kontūro šepetėlis palengvina tikslų tepimą prie blakstienų augimo linijos. Naudojant priemonę reguliariai po 30 dienų galima džiaugtis gražių, ilgų ir natūralių blakstienų bei tobulų antakių efektu.

Naudodama blakstienų serumus, stengiuosi išnaudoti jų visą pakuotę, kitaip sakant 3 mėnesių kursą. Blakstienų auginimui reikia kantrybės ir nereikia tikėtis, kad po savaites ar dviejų, jau pamatysite rezultatus. Taip pat turite turėti kantrybės šį produktą naudoti kiekvieną mielą dieną prieš einant miegoti.

Asmeniškai aš po 30 dienų naudojimo, pamačiau gerus  rezultatus. Blakstienos tapo stipresnės, matau, kad auga naujos, nes jų vis daugiau. Patiko ir tai, kad jos neauga tiesios, jos savaime po truputį riečiasi ir naudojant blakstienų tušą man jų nebereikia užriesti su rietimo žnyplėmis. Taip pat susivienodino jų ilgis ir visos auga vienu metu.  Vienas svarbiausių dalykų, kad jis nedirgina akių. Ne kartą teko girdėti, kad blakstienų serumai palieka patamsėjimus ant tos vietos, kur būna tepamas produktas, tačiau aš su šia problema nesusidūriau.

 

Taip pat labai patiko serumo pakuotė. Ji jaučiasi jog yra „prabangi“ , kokybiška, priemonę labai lengva aplikuoti ant blakstienų augimo linijos, o dozatorius neleidžia paimti per daug produkto.

Nekantrauju pabaigti visą kursą ir pažiūrėti, kiek šis serumas veiksmingas po 3 mėnėsių naudojimo.

Taip pat pasidariau nuotraukas prieš ir po 30 dienų naudojimo.

 

 

Rezultatas po 30 dienų nėra super akivaizdus, bet dažantis blakstienas jis labai matosi. Naudosiu toliau, ir butinai pasidalinsiu galutiniais rezultatais, kai pabaigsiu visą kursą J

Visas maloniai kviečiu paskaityti ir daugiau apžvalgų apie įvairias priemones,  mano Instagram paskyroje: carolina_ski

Ačiū, kad skaitėte ir iki kitų susitikimų!

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-08-31