JONZAC Rehydrate plus tyrimas

JONZAC „REhydrate+“ priemonių poveikis: odos drėgmė padidėjo 77 %

 

 

Diena iš dienos patiriamas išorinis dirginimas, radikalūs temperatūros pokyčiai ir prastai pritaikyta kosmetika priverčia odą dehidratuoti. Veidas papilkėja, atsiranda dehidratacijos raukšlių, oda įsitempia ir praranda elastingumą.

Į JONZAC „REhydrate+“ priemonių liniją įtrauktas kompleksas „Biomimetic Hydration Matrix®“, giliai odoje kovojantis su dehidratacijos požymiais ir veikiantis natūralų odos drėkinimą.

„Biomimetic Hydration Matrix®“ – tai struktūrinio gelio tinklas, kuriame gausu inkapsuliuotų odos drėkinimą skatinančių veikliųjų medžiagų, tokių kaip natūrali hialurono rūgštis. Jo odos drėkinamasis poveikis yra penkių lygių:

  1. formuoja antrąją odą, kuri sulėtina vandens garavimą dėl patentuotos veikliosios medžiagos FPD, hialurono rūgšties ir veikliosios medžiagos, kuri natūraliai skatina odos drėkinimą;
  2. dėl Jonzac terminio šaltinio vandens ir veikliosios medžiagos L-PCA savybių atkuria epidermio ląstelių glaudumą ir taip apriboja transepiderminį vandens netekimą;
  3. optimizuoja hialurono rūgšties rezervus, kad būtų kontroliuojamas vandens judėjimas ir paskirstymas epidermyje;
  4. kontroliuoja vandens judėjimą dėl patentuotos veikliosios medžiagos FPD ir veikliosios medžiagos, programuojančios natūralų drėkinimą, poveikio;
  5. dėl veikliosios medžiagos L-PCA ir veikliosios medžiagos, kuri natūraliai programuoja drėkinimą, sustiprina įvairius ląstelių savaiminio drėkinimo mechanizmus.

„Biomimetic Hydration Matrix®“ yra panašus į odos matricą, tad veikliosios medžiagos patenka gilyn į epidermį, kur yra vandens rezervuarai. Diena iš dienos oda drėkinama ir atnaujinama.

Kurdamas drėkinamąją odos priežiūros kosmetiką gamintojas „Laboratoire LÉA NATURE“ įkvėpimo rado tekstūrose iš Azijos – žemyno, kuris nuo seno garsėja odos drėkinimo specialistais ir kur vanduo yra grynumo simbolis, nes produkto tekstūra turi įtakos jo veiksmingumui. Vanduo skatina drėkinimą, taip pat lemia odos juntamą poveikį. „Laboratoire LÉA NATURE“ nusprendė kurti priemonių sudėtis semdamasi įkvėpimo iš vandens, kad užsitepus priemonės iškart būtų juntamas drėkinimas.

JONZAC „REhydrate+“ priemonės pasižymi inovatyviomis tekstūromis, kurios išsiskiria gaivumu ir veikliųjų medžiagų gausa. Oda pripildoma vandens ir iš karto tampa putli.

 

Gamintojas: Laboratoire LÉA NATURE (Prancūzija)

JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumas, 30 ml

 

JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumas yra kristalinis terminio vandens balzamas, skirtas odai prisotinti ir vandens pusiausvyrai atkurti, kad oda iš karto imtų sveikai švytėti. Dėl šios drėkinamosios procedūros, oda išlyginama ir tampa putli.

JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumo sudėtis papildyta inovatyvia odos drėkinimo technologija, vadinama „Biomimetic Hydration1 Matrix®“. Tai struktūrinio gelio tinklas, kuriame gausu inkapsuliuotų odos drėkinimą skatinančių veikliųjų medžiagų, tokių kaip natūrali hialurono rūgštis. Šis serumas tobulai panašus į odos matricą, taigi veikliosios medžiagos patenka gilyn į epidermį, kur yra vandens rezervuarai. Diena iš dienos oda drėkinama ir atnaujinama.

JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumo sudėtyje yra 50 % Jonzac terminio šaltinio vandens, dviejų tipų natūralios hialurono rūgšties, veikliosios medžiagos, perprogramuojančios odos drėkinimą, taip pat L-PCA.

JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumo sudėtis kurta siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką ir yra patikrinta dermatologų. Ši priemonė neturi komedogeninio potencialo.

VEIKSMINGUMO TYRIMAS

 

Drėkinimo skatinimo poveikio tyrimas

 

JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumo poveikis buvo tiriamas su dvylika 53–70 metų amžiaus savanorių, kurių oda buvo sausa. Praėjus keturioms valandoms po vieno JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumo ir JONZAC REHYDRATE+ H2O BOOSTER naktinio gelinio balzamo užtepimo, odos drėgmė padidėjo 77 %. Serumas veikia kaip priemonė, stiprinanti veiksmingumą, o jei naudojamas prieš naktinį gelinį balzamą, pastarojo drėkinamoji galia padidėja 40 %.

SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ

 

  • 99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.
  • 20 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.

 

70 % sudedamųjų dalių yra iš Prancūzijos.

FORMA

Šis kristalinis balzamas nuramina dehidratavusią odą dėl „vandens kompreso“ technologijos ir akimirksniu ją atgaivina.

 

KVAPAS

JONZAC REHYDRATE+ H20 BOOSTER serumo sudėtyje nėra kvapiųjų medžiagų.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-04-07