Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

JONZAC Pure tyrimas - atkurtas odos elastingumas

JONZAC „Pure“ – atkurtas odos elastingumas, sudėtis subalansuoja riebios odos pH

 

Nors odos spuogai siejami su paauglyste, suaugus jie išnyksta ne visada. Riebi oda, odos riebalų perteklius ir hormoniniai svyravimai prisideda prie odos pažeidimų, dažnai sugadinančių jūsų dieną. JONZAC „Pure“ odos priežiūros priemonės papildytos terminio šaltinio vandens Jonzac ir suteikia idealią galimybę kasdien rūpintis savo oda naudojant švelnius valomuosius produktus. Priemonė pasižymi stangrinamosiomis savybėmis, odai  suteikia matinį efektą, taip pat užtikrina ilgalaikį odos riebalų reguliavimą, kai oda normali ir riebi, įskaitant jautrią odą.

JONZAC  „Pure“ priemonių linijos sudėtyje yra daugybė mineralų, randamų terminio šaltinio Jonzac vandenyje ir suteikiančių neprilygstamą dermatologinį poveikį dėl raminančių, atgaivinančių, uždegimą slopinančių ir atkuriamųjų savybių. Produktas garsėja kaip „izotoniškas“, nes mineralinis terminio šaltinio vandens balansas yra labai panašus į odos vandens balansą – taip atkuriamas pradinis odos elastingumas ir minkštumas.

Odos priežiūros priemonių Jonzac  „Pure“ sudėtyje yra ir cinko, o tai – pagrindinė odos riebalų kiekio reguliavimo priemonė ir pagalba kovojant su uždegiminiais procesais. Oda atkuriama ir visiškai išvaloma.

Jonzac „Pure“ odos priežiūros priemonės neturi komedogeninio potencialo, yra puikiai toleruojamos, o jų sudėtis subalansuoja riebios odos pH.

 

Kosmetikos gamintojas: LEA NATURA (Prancūzija)

JONZAC PURE Purifying and Mattifying valomasis matinį efektą suteikiantis kremas

 

Priemonė padeda spręsti problemas, paprastai kankinančias žmones, kurių oda yra mišri arba riebi. Cinko druskos reguliuoja odos riebalų kiekį, o talko ir silicio milteliai sugeria jų perteklių ir suteikia odai matinį efektą. Terminio šaltinio Jonzac vanduo nuramina odą. O natūrali hialurono rūgštis ją giliai drėkina. Kremo sudėtyje yra 20 % raminančio terminio šaltinio vandens Jonzac, stangrinančių ir poras sutraukiančių natūralių hamamelių, talko ir silicio miltelių, suteikiančių odai matinį efektą, gydančių, valančių ir odos riebalų kiekį reguliuojančių cinko druskų ir drėkinančios natūralios hialurono rūgšties.

PRIIMTINUMO IR VEIKSMINGUMO TYRIMAS

 

JONZAC PURE Purifying and Mattifying valomasis kremo veiksmingumą ir komedogeninį potencialą 28 naudojimo dienas vertino 20 savanorių moterų, kurių oda buvo mišri arba riebi su juodais taškeliais. 76 % savanorių teigė, kad iš karto po užtepimo ant odos pajuto komfortą. 81 % savanorių produktą įvertino teigiamai ir pripažino, kad jis tinka mišriai odai.

 

Toleravimas

 

Su netoleravimu susijusių reakcijų nepastebėta. Taigi oda priemonę toleruoja gerai. Po 28 naudojimo dienų priemonė buvo pripažinta nekomedogeniniu.

SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ

 

  • 99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.
  • 20 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.

 

KVAPAS

 

Subtili vandens ir gėlių puokštė, kurioje hiacintų ir rožių natos maišosi su baltų gėlių ir cukraus pudros saldumu. Vaisinis persikų potėpis šiai kompozicijai suteikia pagražinančią natą, o vandens fonas – galutinį gaivinantį prisilietimą.

JONZAC PURE probleminės veido odos priežiūros priemonė, 15 ml

 

Odos pažeidimų šalinimo priemonė

 

JONZAC PURE probleminės veido odos kremas  yra greitai veikianti vietinio poveikio priemonė, pagreitinanti gijimą ir mažinanti randelių atsiradimą. Kremas suformuoja ant odos nematomą organinę mikroplėvelę, kuri leidžia odai kvėpuoti. Priemonės  sudėtyje yra 20 % terminio šaltinio vandens Jonzac, natūralios dirginimą mažinančios ir uždegimą slopinančios A.I³ silicio rūgšties, riebalų kiekį reguliuojančio ir odą valančio cinko, taip pat stangrinančio natūralaus hamamelių žiedų vandens.

 

 

PRIIMTINUMO IR VEIKSMINGUMO TYRIMAS

 

JONZAC PURE probleminės veido odos priežiūros priemonės veiksmingumą naudojant du kartus per dieną gydant odos spuogus 28 dienas vertino 28 savanorės, kurių oda buvo mišraus ir riebaus tipo. 71 % savanorių šį produktą įvertino kaip efektyvų.

Barzdaskutė kerpa, formuoja ir skuta bet kokio ilgio plaukus ir nepažeidžia odos. Kirptuvas pasižymi „OneBlade“ technologija, greitai juda. Dviguba apsaugos sistema turi slydimą gerinančią dangą ir suapvalintus peiliukų galiukus, apsaugančius Jūsų odą. Be to, prietaisas turi įkraunamą bateriją net 45 min. veikimui.

 

 

 

SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ

 

  • 99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.
  • 20 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių.

 

FORMA

 

Šios priemonės tekstūra palieka nematomą gydomąją mikroplėvelę, kuri izoliuoja spuogus ir padeda jiems gyti, o odai leidžia kvėpuoti. Užteptas jis nepalieka jokių žymių.

 

JONZAC PURE PURIFYING MICELLAR valomasis micelinis vanduo, 500 ml

 

JONZAC Pure „Purifying Micellar“ micelinis vanduo valo odą jos nedžiovindamas. Jame esančios micelės panaikina nešvarumus ir visus makiažo pėdsakus. Terminio šaltinio vanduo Jonzac, cinkas ir natūralių hamamelių vanduo ramina ir valo mišrią ir riebią odą, įskaitant jautrią. Priemonės sudėtis kurta siekiant sumažinti alerginių reakcijų riziką ir yra patikrinta dermatologų.

JONZAC Pure „Purifying Micellar“ valomojo micelinio vandens sudėtyje yra 15 % terminio šaltinio vandens Jonzac, sutraukiančio hamamelių žiedų vandens, valančių natūralių cinko druskų. Priemonėje nėra alkoholio.

VEIKSMINGUMO TYRIMAS

 

JONZAC Pure „Purifying Micellar“ valomojo micelinio vandens poveikį vertino dvidešimt penkios 20–64 metų savanorės, kurių oda buvo mišri arba riebi. Savanorės naudojo JONZAC Pure „Purifying Micellar“ micelinį vandenį 14 dienų, vieną ar du kartus per dieną.

Barzdaskutė kerpa, formuoja ir skuta bet kokio ilgio plaukus ir nepažeidžia odos. Kirptuvas pasižymi „OneBlade“ technologija, greitai juda. Dviguba apsaugos sistema turi slydimą gerinančią dangą ir suapvalintus peiliukų galiukus, apsaugančius Jūsų odą. Be to, prietaisas turi įkraunamą bateriją net 45 min. veikimui.

 

 

Bendras pasitenkinimas

 

  • 84 % savanorių šį produktą įvertino kaip efektyvų.
  • 96 % savanorių nurodė, kad produktas tinka mišriai ir riebiai odai.
  • Bendras įvertis: 7,48

 

SERTIFIKUOTA EKOLOGIŠKA KOSMETIKOS PRIEMONĖ

 

  • 99 % visų sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.
  • 11 % visų sudedamųjų dalių atkeliauja iš ekologinių ūkių