Grožio kainų svarstyklės

Gražu ir naudinga – nebūtinai brangu! Sveriame pigesnes ir brangesnes grožio bei higienos prekes, o grožio svarstyklės matuoja ne tik jų kainų, bet ir išskirtinių savybių svorį.

 

Stiprios apsaugos priemonės nuo saulės

SPF 50 (itin stiprus apsaugos nuo saulės filtras) yra itin naudingas apsaugant ypatingai jautrias odos vietas nuo saulės. Į jautriausiųjų sąrašą patenka nosis, skruostai, pečiai. Joms priskiriama ir vaikų oda. „Malibu Sun“ priemonių nuo saulės asortimente rasite itin patogų purškiamąjį apsauginį losjoną, turintį UVA ir UVB filtrus. CLINIANS „Sun“ apsauginį pieštuką nuo saulės. Nereikės teptis rankų, o jautrias vietas patepsite pačiu aplikatoriumi. Saugu ir greita!

Akių šešėlių paletės

Natūralių atspalvių šešėliai - visų sezonų klasika. GOSH naujienų sąraše rasite viliojančių žemės atspalvių paletę. Trys spalvos, atliekančios visas funkcijas - šviesiausia suteikia gaivumo žvilgsniui, tamsiausia - jį pagilina, o vidurinė išryškina spalvą. ESSENCE, savo ruožtu, už gerokai mažesnę kainą siūlo net 4 atspalvių paletę. Šešėlių pigmentacija - skalsi ir matinė, o keturios spalvos suteikia dar daugiau laisvės, darantis makiažą. Abi paletės puikiai tinka ir dūminam akių makiažui.

Savaiminio įdegio priemonės

EVELINE savaiminio įdegio priemonė „Self Tan“ - triguba nauda Jūsų odai. Drėkinanti ir maitinanti priemonė tuo pačiu paryškina odos atspalvį, suteikdama jai lengvą bronzos žėrėjimą. Praktiškos pakuotės užtenka vienai aplikacijai. Rezultatas matomas netrukus po aplikacijos. Kiek kitokiu poveikiu pasižymi ant „Brangiosios“ svarstyklių lėkštutės padėta HE-SHI „Gradual Tan“ priemonė, kurios efektas matomas palaipsniui. Kasdien tepantis savaiminio įdegio kremu, rezultatą pastebėsite tik po kelių dienų. Toliau tepdamiesi kremą kasdien ir pasirinkdami jo kiekį bei tepimo dažnumą galite reguliuoti savo įdegį. Abi priemonės tinka ir veidui ir kūnui.