Greta: WET N WILD priemonių apžvalga

MEGA GLOW HELLO HALO skaistalai ir švytėjimo suteikianti priemonė „Highlight Bling“

Jau kažkada yra tekę išbandyti WET N WILD firmos švytėjimo suteikiančią priemonę, kuri paliko labai gerą įspūdį. Šios naujosios paletės pigmentacija taip pat buvo tokia, kokios nesitikėjau. Tekstūra minkšta, o pati pigmentacija yra tobula, ypač žinant, kokia yra šios paletės kaina. Priemonėje esančios švytėjimo suteikiančios dalelės yra labai smulkios, todėl atrodo natūraliai. Skaistalų švytėjimas kiek mažesnis, kas mano nuomone yra gerai, nes nesinori, kad skaistalai būtų per daug švytintys, nebent juos naudojate ir kaip švytėjimo suteikiančią priemonę. Abi spalvos puikiai tiks naudoti ir kaip akių šešėlius, norint sukurti švytintį įvaizdį.

 

 

WET N WILD MEGA LAST MATTE lūpų dažai „Bare It All“

Lūpų dažų spalva neutrali ir labai panaši į lūpų spalva, todėl atrodo natūraliai. Tekstūra kreminė ir nesausinanti lūpų, kas yra labai svarbu, nes dauguma matinių lūpų dažų linkę sausinti lūpas. Labai patiko ir priemonės dydis, jis yra mažesnis, nei daugumos klasikinių lūpdažių, todėl dengti produktą pasirodė patogiau. Išsilaikymas nėra labai ilgas, bet kasdieniam naudojimui tokio išsilaikymo tikrai pakanka.

 

 

WET N WILD gelis antakiams formuoti „Medium Brown“

Šalto, tamsiai rudo atspalvio, todėl puikiai tiks brunetėms. Bandant priemonę ant rankos, pasirodė, kad dengiasi šiek tiek netolygiai. Ant antakių priemonė pasidengia daug gražiau ir tolygiau, o jeigu, kažkurioje vietoje jos užsidėjo kiek per daug ir atrodė per tamsiai, prašukavus su šukytėmis intensyvumas dingo ir priemonės atspalvis susivienodino. Su šia priemone galima užpildyti antakyje esančius tarpelius. Patogu tai, kad kartu yra įmontuotas ir šepetėlis.

 

 

Tikiuosi apžvalga buvo įdomi ir naudinga!

Su meile,

Greta  <3
@gre_j

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-09-17