Gintarė: Romantiškas makiažo įvaizdis su GOSH COPENHAGEN kosmetika

Sveiki! Šiandien noriu su jumis pasidalinti  GOSH COPENHAGEN kosmetikos apžvalga. Vienas iš dalykų, kuris atkreipdavo mano dėmesį į GOSH COPENHAGEN kosmetiką – tai produktų pakuotės. Estetiškos, patogios, apgalvotos. Tačiau jos ir toliau stebina, kadangi dalis jų yra pagamintos iš perdirbto plastiko! Visi šie mano išbandyti produktai yra veganiški.

 

 

Pirmas produktas nuo kurio pradėjau makiažą – GOSH CHAMELEON makiažo pagrindas. Šis pavadinimas leidžia suprasti jog makiažo pagrindas yra prisitaikantis prie odos atspalvio. Pirmiausia šis produktas atrodo kaip kremas, yra baltos spalvos, tačiau aplikuojant ant odos jis tampa odos atspalvio. Atsižvelkite į esamus spalvų numerius, kuriuos galite pasirinkti, nes pats tamsiausias atspalvis nebūtinai visiškai prisitaikys prie jūsų odos, jei ji yra šviesi. Mano numeris yra 004 MEDIUM, tačiau dingstant įdegiui manau rinkčiausi šviesesnį atspalvį. Kalbant apie pačias produkto savybes, šis makiažo pagrindas yra lengvo, natūralaus maskavimo, pasidažius atrodo jog tai yra jūsų oda, tačiau patobulinta jos versija. Produktas suteikia odai sveiko, gaivaus švytėjimo, atrodo tobulai kasdienai ar norint natūralesnio įvaizdžio. Šis produktas puikiai tiks visiems odos tipams.

 

 

Akių šešėlių paletė EYEDENTITY (001 Be Honest). Ši paletė iškart pavergė mano širdį, nes atspalviai būtent tokie kokius mėgstu. Šešėliai labai pigmentuoti, lengvai ir greitai sklaidosi. Blizgios spalvos yra labai stipriai pigmentuotos, yra ne eilinės metalinės spalvos, o su smulkiais blizgučiais, kurie labai gražiai žėrės ir atvers jūsų akis. Su šia palete susikursite nuo pačio lengviausio dieninio iki itin intensyvaus vakarinio makiažo. Man labai patiko šios paletės dydis, kadangi tokia puikiai tilps įsimesti į kosmetinę ir neužims daug vietos nors ir turi daug spalvų. Labai rekomenduoju visiems išbandyti ir šis produktas 100% keliauja į mano favoritų sąrašą!

 

Nuotraukoje matote kokios yra šešėlių spalvos bei jų pigmentacija:

 

 

Išbandžiau ir GOSH REBEL EYES SKINNY B blakstienų tušą. Šio produkto išskirtinumas – itin siauras šepetėlis. Jo pagalba galima prieiti prie kiekvienos blakstienos ir labai patogiai pasidažyti apatines blakstienas. Manau jog ši priemonė bus ypač patogi vizažistams, kai norisi patogiai padažyti blakstienas klientui. Vienas tušo sluoksnis jums suteiks visiškai natūralų įvaizdį, tačiau aplikavus antrąjį – blakstienos taps tankesnės ir išraiškingesnės. Tušas puikiai laikosi visą dieną, netrupa ir neatsispaudžia ir nealergizuoja akių.

 

 

Visas šias GOSH COPENHAGEN kosmetikos priemones tikrai pirkčiau antrą kartą ir rekomenduoju išbandyti jums. Nekantrauju išmėginti ir daugiau šios firmos kosmetikos. Kainos ir kokybės santykis yra tiesiog puikus.

Štai makiažas, kurį atlikau su GOSH COPENHAGEN priemonėmis:

 

 

Ačiū, kad skaitėte! Iki kitų apžvalgų!

Su meile, Gintarė - @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-09-07