Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Emilija: veido priežiūra su MARBERT YOUTHNOW

Šiandien apžvelgsiu MARBERT YOUTHNOW priemones iš Vokietijos, skirtas veido priežiūrai.
 

MARBERT YOUTHNOW paakių ir blakstienų serumas, 15 ml

Nieko panašaus prieš tai neesu naudojusi, tai tarsi dvi priemonės viename. Gamintojas rašo jog šis serumas skirtas ir blakstienų augimo skatinimui, ir paakių priežiūrai. Serumas lėtina odos senėjimą ir skatina odos ląstelių atkūrimą. Kremo sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios atkuria ir atgaivina odą. Serumą dažniausiai naudoju tik vakare prieš miegą ir jau galiu pasidžiaugti, rezultatai – akivaizdūs! Blakstienos tapo kur kas ilgesnės nei buvo anksčiau. Tiesa pasakius sunku patikėti,kad tai tik šio serumo pagalba. Kaip paakių kremas jis malonus, lengvai dengiasi ir maloniai drėkina plonytę paakių odą. Rekomenduoju jį tepti ir ant viso voko.

Beje nepamanykite, kad dozatorius yra sugedęs! Dozatorių reikia paspausti apie 30 kartų tam, kad serumas išbėgtų.

 


Kadangi naudojau visą liniją, toliau papasakosiu apie dieninį ir vakarinį veido kremą.

MARBERT YOUTHNOW dieninis kremas, 50 ml

Saugokime ir puoselėkime savo odą, rinkimės priemones su SPF apsaugomis.
Dieninio kremo sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios gerina odos būklę, didina elastingumą. Kremas sukurtas pasitelkus naujausias saulės apsaugos filtrų technologijas. Šis kremas labai skalsus, kvapas gana įdomus, tačiau aš prie jo jau pripratau. Šiuos kremus laikau šaldytuve, dėl to kas kart naudojant jaučiu malonia gaivą. Rekomenduoju jį naudoti moterims, kurioms trūksta drėgmės.
Kremas man patinka, naudoju jį kasdien!

 

 

MARBERT YOUTHNOW naktinis kremas, 50 ml

Naktinis veido kremas skirtas visiems veido odos tipams. Šio kremo tekstūra labai panaši į dieninio veido kremo, tik ji truputį riebesnė. Šį kremą naudoju sukamaisiais judesiais ir tepu ne tik veido srityje, bet ir dekolte. Turime rūpintis ne tik veido sritimi!
Naktinis kremas lėtina odos senėjimą ir skatina odos ląstelių atkūrimą. Kremo sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios atkuria ir atgaivina odą. Jis gerina elastingumą, suteikia odai jaunatviško glotnumo ir švelnumo. Šio kremo stengiuosi nepadauginti, esant jo pertekliui, jis ima tarsi nusisluoksniuoti nuo veido. Naudoju kiekvieną vakarą ant švarios odos. Rekomenduoju moterims, kurioms norisi intensyvesnio drėkinimo.

 

 

Rūpinkimės ir mylėkime savo odą!
@emiciute

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-01-27