Džestina: šventinis makiažas su PHYSICIANS FORMULA kosmetika

Šventinis makiažas kartu su Džestina

Sveikos, šį kartą apžvelgsiu PHYSICIANS FORMULA kosmetiką su kuria sukūriau šį šventinį makiažą, šios makiažo priemonės yra draugiškos ypač alergiškai odai, o aš kaip serganti atopiniu dermatitu, tai man labai tiko ir patiko šios priemonės.

 

 

Pirmą apžvelgsiu PHYSICIANS FORMULA BUTTER akių vokų šešėlių paletę, su ją sukūriau šį akių makiažą, labai gražios spalvos, šešėliai nebyra, puikiai sklaidosi spalvos, blizgios spalvos ypač pigmentuotos, su jomis idealu kurti makiažą. Šia palete galima naudoti ir klientėm, nes šešėliai gerai laikosi ir tai pat galima pabrėžti akių grožį.

 

 

Antrą apžvelgsiu PHYSICIANS FORMULA THE HEALTHY FOUNDATION SPF20 makiažo pagrindą, šis pagrindas yra tikras atradimas jautrios odos savininkėm, nes jis nejautrina odos, tai pat minimaliai maskuoja oda ir ją saugo nuo saulės spindulių, suteikia gaivu įvaizdį drėkindamas ir maitindamas odą, šį makiažo pagrindą galima naudoti kiekvieną dieną, nes neapsunkina odos ir nekemša porų.

 

 

Trečia apžvelgsiu PHYSICIANS FORMULA BUTTER BLUSH skaistalus Plum Rose, šie skaistalai suteikia natūralų ir gaivų efektą, jie maloniai kvepia ir dengiasi ant odos nepalikdami plėmų, šiuos skaistalus pamils tos kurios mėgsta natūralumą.

 

 

Ketvirtą apžvelgsiu PHYSICIANS FORMULA BUTTER BRONZER kompaktinė pudrą Bronzer, manau jau visom bus girdėtas šis garsus bronzeris dėl savo ypatingo kvapo, šis bronzeris tinkamas konturuoti veiduką, taip suteikdamas jam idegio efekto. Man bronzeris pasiliko prie favoritų dėl savo natūralaus efekto.

 

 

Penkta apžvelgsiu PHYSICIANS FORMULA SPF15 MURUMURU BUTTER lūpų kremą Brazilian Nut, lupdažis stipriai drėkina lūpas, tai pat yra labai pigmentuotas ir suteikia lygių lūpų efektą, tik tom kurios turi sausas lūpas, nes šis lupdažis labai drėkina ir maitina lūpas, man jis patiko dėl savo tolygaus pasidengimo ant lūpų.

 

 

Šešta apžvelgsiu PHYSICIANS FORMULA MINERAL WEAR biri pudra Translucent Light, ne paslaptis, kad mėgstu mineralines pudras, jos turi savybę suteikti lygios odos efektą, ši pudra nesausina odos, pasidengia su minimaliu maskavimu, neapkrauna odos ir tai taip suteikia švelnios odos efektą.

 

 

Daugiau makiažo idėju rasite instagram @labasvakaras

Galutinis įvaizdis su PHYSICIANS FORMULA:
 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-09-23