CARMEX lūpų balzamai pavasariui ir rudeniui

Pereinamaisiais sezonais (pavasarį ir rudenį) lūpų priežiūra, rodos, tampa pati sudėtingiausia. Skeldėjančios lūpos, skausmingi kampučiai bei šerpetojanti lūpų oda – „dovanėlės“, kurias mums paliko žiemiškas ir žvarbus oras. Apie lūpų priežiūrą žiemą jau rašėme. Šiame straipsnyje sužinosite, kaip padėti pažeistoms lūpoms pavasarį, paruošti lūpytes žiemiškam orui rudenį bei pristatysime sensacingą naujieną EUROKOS lentynose – CARMEX lūpų balzamus.

Odos ir ypač lūpų sausėjimas – pirmiausia yra dehidratacijos požymis. Kad organizmui trūksta skysčių, galime jausti ir pagal sausumą burnoje bei atsižvelgdami į suvartojamo vandens kiekį per dieną. Jei išgeriate litrą ar mažiau skysčių – greičiausiai Jūsų organizmas patiria dehidrataciją. Sprendimas paprastas – nuolat šalia savęs turėkite vandens buteliuką – po truputį gurkšnokite vandenį, kol tai taps natūraliu įpročiu.

Pavasarį ir rudenį organizmui taip pat itin trūksta vitaminų. Juos gausite vartodami subalansuotą maistą, taip pat galite naudoti ir išorines priemones, maitinančias odą vitaminais. Maitinamieji kremai (rankų, veido, kūno odai) bei lūpų balzamai prisotins odą vitaminais, o naudojami nuolat – padės subalansuoti drėgmės pusiausvyrą giluminiuose odos sluoksniuose. Taip pavasarį padėsite odai po žiemos, o rudenį paruošite ją šaltukui.

EUROKOS parduotuvėse šiuo metu galite rinktis iš daugybės lūpų priežiūros priemonių, tarp kurių – sensacinga naujiena iš JAV – CARMEX lūpų balzamai. CARMEX – ilgametis rinkos lyderis, vienas didžiausių lūpų balzamų gamintojų pasaulyje. JAV rinkoje Carmex užima ketvirtąją vietą.

Carmex istorija prasidėjo dar 1937-aisiais, kuomet aistringas chemikas ir išmoningas išradėjas Alfredas Woelbingas, kankinamas skeldinčių lūpų, sukūrė Carmex lūpų balzamus ir įsteigė Carma Laboratories. Įmonės pavadinimas buvo geras pranašas – rodos, sėkmės karma lydėjo įmonę nuo pat įkūrimo dienos.

Per ateinančius dešimtmečius pasaulį siaubęs Antrasis Pasaulinis karas pono Woelbingo verslo nesužlugdė, o po karo atstatyta gamybos linija prasiplėtė – lūpų balzamai jau buvo pilstomi į stiklainėlius. Tik 1988-aisiais CARMEX tapo toks, kokį matome šiandien – spaudžiamoje geltonoje tūbelėje, raudonu dangteliu. Net ir pradėjus gaminti pieštukinius lūpų balzamus, pakuotės spalvos išlaikytos tokios pat – jos, tartum, tapo šio puikaus prekinio ženklo simboliu.