Susipažinkime

EUROKOS tinklo istorija prasidėjo 1999 m., kai  buvo atidarytas pirmas mažmeninės prekybos skyrius ir taip buvo padėtas pagrindas mažmeninės prekybos tinklo, kuris specializuojasi prekyboje kosmetika bei parfumerija, formavimuisi. Visą laiką intensyviai vystę ir plėtę prekybos kosmetika verslą, šiandien mes galime pagrįstai didžiuotis tuo, kad esame didžiausias parduotuvių skaičiumi, lietuviško kapitalo, prekybos kosmetika ir parfumerija tinklas Lietuvoje. EUROKOS tinklo mažmeninės prekybos parduotuvės yra daugiau nei 50-yje Lietuvos miestų ir miestelių. Platus tinklo parduotuvių išdėstymas sudaro sąlygas mums būti arčiausiai prie pirkėjų, formuoti savo, kaip patogios apsipirkimo vietos, įvaizdį ir stiprinti tinklo prekinio vardo žinomumą. Įmonėje iš viso dirba daugiau nei 700 darbuotojų, kurių visų veikla yra nukreipta į tai, kad klientas EUROKOS parduotuvėse  jaustųsi patogiai ir turėtų visas galimybes   įsigyti kokybiškus, gerai žinomus rinkoje, savo jau pamėgtus bei naujausius kosmetikos produktus gaminamus visame pasaulyje.

Kviesdami Jus į savo komandą mes norime pasiūlyti Jums grožio, spalvų, kvapų pasaulį, kuriame kiekvienas gali prisidėti prie to ką mes pristatome  klientams EUROKOS tinkle. Mūsų tikslas yra suburti ir išlaikyti darnią komandą, kurią vienytų veržlumas, komandiškumas bei orientacija į klientą. Esame pasiruošę padėti kiekvienam mūsų komandos nariui tapti puikiu savo srities profesionalu, o pasiekusiems profesinių aukštumų gauti savo veiklos ir pasiekimų pripažinimą, tinkamą įvertinimą bei puikias savirealizacijos galimybes.

Darbuotojų atranka ir adaptacija – mes siekiame atrinkti tuos, kuriems darbas yra jų aistra

Susitikimų su kandidatais metu siekiame išanalizuoti jų asmenines savybes, elgseną įvairiose situacijose, kandidatų motyvaciją, profesines žinias bei įgūdžius.
Mums svarbu išgirsti Jūsų lūkesčius ir siekius būsimoje darbo vietoje, bei įsitikinti, kad  galėsime sudaryti Jums sąlygas tinkamai save realizuoti darbo vietoje, todėl nevengiame susitikti su kandidatais keletą kartų ir sudaryti sąlygas pademonstruoti jiems savo žinias ir įgūdžius praktinių užduočių metu.
Mes visada teikiame grįžtamąjį ryšį kandidatams su kuriais susitikome ir informuojame juos apie savo sprendimus.
Patiems atkakliausiems ir ambicingiausiems mes teikiame darbo sąlygų pasiūlymą ir džiaugiamės atradę naują komandos narį.

Darbuotojų mokymai – kiekvienas gali tapti savo srities ekspertu, mūsų tikslas sudaryti sąlygas Jums to pasiekti

Esame įsitikinę, kad mūsų klientams yra svarbus mūsų darbuotojų profesionalumas, nuoširdumas ir  siekis pasiūlyti klientui tinkamiausią sprendimą, todėl nuolat sudarome sąlygas darbuotojams vystyti savo kvalifikaciją organizuodami vidinius ir išorinius mokymus, pritraukdami užsienio tiekėjų lektorius, skatindami ir sudarydami sąlygas darbuotojams individualiai siekti asmeninio tobulėjimo kasdienėje savo  veikloje.

Darbuotojų veiklos ir kvalifikacijos vertinimas – siekiame įsitikinti, kad esame  teisingame kelyje

Vertiname darbuotojų veiklos rezultatus, pastangas, nes manome, kad tai yra pagrindas kokybiškam dialogui tarp darbuotojo ir vadovo, siekiant nusistatyti ilgalaikius veiklos tikslus įmonėje, aptarti karjeros galimybes, darbuotojo motyvaciją, didinti darbuotojų įsitraukimą į įmonės veiklą bei įtakoti jų kuriamą pridėtinę vertę.

Pripažinimas, atlygis už pasiektus rezultatus – visa tai mums padeda jaustis gerai

Pastebime ir įvertiname visus darbuotojo pasiekimus, kuriame aplinką, skatinančią darbuotoją tobulėti ir gauti pasiekimus atitinkantį atlygį. Nuolat stebime ir analizuojame taikomų motyvavimo sistemų efektyvumą ir atitikimą darbuotojų lūkesčiams, inicijuojame pokyčius, kuriais siekiame sukurti ir išlaikyti motyvuotą ir į rezultatą orientuotą komandą.

Darnos ir komandiškumo kūrimas – siekiame, kad kiekviena diena praleista kartu praturtintų mus ir mus supančią aplinką

Esame stiprūs tiek, kiek yra stipri mūsų silpniausia grandis, todėl visada ieškome galimybių  tobulinti savo veiklą, nebijome pokyčių, nes suprantame, kad judėjimas yra gyvenimas, siekiame pirmauti, keistis ir patirti puikių emocijų. Norime į tai įtraukti visus. Dalintis sėkme ir pasiekimais. Būti geriausiais.

MUMS TIKRAI YRA PAKELIUI.....

•    jei Jums malonu bendrauti su žmonėmis
•    jei Jums patinka gera atmosfera kolektyve
•    jei Jus žavi dinamika ir Jūs esate pasiruošęs iššūkiams, bei nuolatiniam tobulėjimui savo pasirinktoje profesinėje srityje
•    jei Jums svarbu tvirtas komandos ryšys ir betarpiškas bendravimas su vadovais
•    jei Jums svarbu teikti klientams sprendimus, padedančius jiems jaustis gerai
•    jei Jums yra įdomi informacija apie kosmetikos, parfumerijos ir kūno priežiūros priemones, ir Jūs norite savo žiniomis dalintis su kitais