Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Singles Day – pramogų ir pirkinių diena

Pastaraisiais metais ir Lietuvoje išpopuliarėjo Singles Day. Ši diena savitai švenčiama lapkričio 11-ąją ir ją nurodyti geriau skaičiais, kaip dvigubą vienuoliktuką – 11 11. Daugeliui iš mūsų Singles Day siejasi su diena, kai galime įsigyti pirkinių už itin patrauklią kainą, nes daugelis prekybos vietų siūlo įvairias akcijas. Tačiau pažvelkime ir į šios šventės kilmę bei ko tikėtis iš Singles Day 2022?

 

Šventės iniciatoriai – studentai iš Kinijos

Singles Day šventė yra kilusi iš Kinijos. Šioje šalyje tai yra neoficiali pramogų ir apsipirkimo diena, kurią švenčia vienišiai – visi, kurie nėra romantiškuose santykiuose. Data parinkta dėl vienetų, kurie gali būti interpretuojami skirtingai, tačiau esmė ta, kad vienetas nurodo vienišų, antrų pusių neturinčių žmonių kategoriją. Na, o keletas vienetų simbolizuoja naujas pažintis ir galimybę surasti antrą pusę.

Originalus Singles Day pavadinimas yra Bachelor‘s Day (Bakalauro diena), kuris iš pirmo žvilgsnio neturi nieko bendro su šia diena. Toks pavadinimas nurodo šventės kilmę. Pasirodo, kad šios šventės atsiradimą 1993 m. inicijavo grupelė Nanjing universiteto bakalauro studentų. Tai buvo ciniškas atkirtis vyraujančioms šventėms, t. y. šventėms, skirtoms tiems, kurie yra poroje. Žinoma, kartu tai buvo studentų siekis linksmai praleisti laiką, gyvenant studentų bendrabutyje – vieniems pasidžiaugti vienišiaus statusu, o kitiems galbūt susipažinti su kitu vienišu žmogumi ir rasti antrąją pusę.

Šventė tampa pasaulinio masto reiškiniu

Šventė per keletą metų išplito per daugybę universitetų ir, kas galėjo pagalvoti, – 2009 m. milžiniško prekybos tinklo ALIBABA generalinis direktorius Daniel Zhang lapkričio 11-ąją paskelbė 24 valandas trunkančio apsipirkinėjimo švente. Pirkėjai šią parą džiuginami nuolaidomis tiek internetinėje prekyboje, tiek fizinėse parduotuvėse bei pramogų sektoriuje. Šventė netrukus sulaukė didžiulio populiarumo ir rekordinių pardavimų ne tik Kinijoje, bet ir visame pasaulyje. Štai Šiaurės Amerikoje Singles Day tapo beveik keturis kartus aktyvesne pirkimo diena nei Black Friday ar Cyber Monday.

 

Svarbu ne tik pirkti, bet ir linksmintis

Su apsipirkimu siejamos šventės neretai kritikuojamos dėl skatinimo kuo daugiau vartoti. Visgi tikslas yra ne tik pirkti, bet ir džiaugtis gyvenimu: pramogauti, dalyvauti renginiuose ir vakarėliuose, švęsti buvimą be poros ar suteikti sau progą susipažinti su naujais žmonėmis. Ta proga ALIBABA kasmet organizuoja didžiulį, tiesiogiai transliuojamą vakarėlį dar prieš lapkričio 11-ąją, bei pasikviečia jame dalyvauti tokias garsenybes kaip Nicole Kidman, Taylor Swift ar Kate Perry.

Singles Day 2022 EUROKOS e. parduotuvėje

EUROKOS e. parduotuvė jau keletą metų iš eilės taip pat prisijungia prie Singles Day. Klientai lapkričio 11-ąją skatinami linksmintis ir yra džiuginami specialiais nuolaidų kodais, kurie suteikia galimybę įsigyti pamėgtas prekes pigiau ar leisti sau išbandyti kažką naujo. Ta proga pasidalinsime sąrašu itin populiarių produktų, kuriuos galbūt norėsis išbandyti ar įsigyti naują pakuotę, jeigu senoji jau baigiasi:

 1. GREEN FEEL'S NUNU KĄ TU? rankų kremas, 75 ml
 2. MIL MIL PLACENT ACTIV plaukų losjonas, 6 ml
 3. PARISIENNE PLACENTA PLACO plaukų losjonas, 10 ml
 4. OMEGA skutimosi šepetėlis
 5. MAYBELLINE LASH SENSATIONAL SKY HIGH blakstienų tušas, 7,2 ml
 6. SYOSS OLEO INTENSE plaukų dažai
 7. NATURTINT ilgalaikiai gelinės tekstūros plaukų dažai be amoniako
 8. MAYBELLINE FIT ME MATTE + PORELESS makiažo pagrindas, 30 ml
 9. AUSTRALIAN GOLD BRONZING INTENSIFIER įdegį skatinantis aliejus su atspalviu, 237 ml
 10.  NANO CARE šluostė makiažui valyti
 11. LONG4LASHES F X 5 POWER FORMULA blakstienų serumas, 3 ml
 12. CAMELEO MEN dažai plaukams, barzdai, ūsams ir žandenoms dažyti
 13. GILLETTE FUSION skustuvo galvutės (4 vnt.)
 14. PHYSICIANS FORMULA BUTTER BRONZER kompaktinė pudra, 11 g

 

Ar jau sugalvojai, kaip save pradžiuginsi per SINGLES DAY? ;)