KINACTIF ENERGY EXTRACT priemonė apsauganti plaukus nuo karščio, 150 ml

Prekės kodas: 8435057006774
 • 9,79 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  KINACTIF ENERGY EXTRACT
  priemonė apsauganti plaukus skirta ploniems, silpniems ir lūžinėjantiems plaukams nuo terminio karščio pažeidimo poveikio apsaugoti.
   
  Priemonė apsaugo nuo neigiamo plaukų formavimo, tiesinimo žnyplių, džiovintuvo poveikio. Ji stiprina ir atkuria vidinę plaukų struktūrą. Suteikia plaukams tankumo ir elastingumo, gerina stiprumą.
   
  Naudojimas
  Paspauskite dozatorių 2 - 3 kartus. Purkškite priemonę į delną ir tolygiai paskirstykite per visą plaukų ilgį. Plaukus švelniai pamasažuokite. Priemonės nenuskalaukite. Formuokite šukuoseną kaip įprasta.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.