KINSTYLE THERMIC apsauginis plaukų purškiklis, 200 ml

Prekės kodas: 8435057009287
Dovana

Kin DOVANA!

Perkant bet kurių KIN plaukų priežiūros priemonių už 20 EUR ir daugiau  - KIN mini plaukų šepetys tik už 0,99 €. Dovanų kiekis ribotas.

 • 9,79 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - ECOLATIER ORGANIC MARULA kûno kremas, 150 ml! Kiekvienam perkančiam už 20 Eur. Tik 11 25 - 01 04 dienomis. Dovanų kiekis ribotas.

 • Aprašymas

  KINSTYLE THERMIC
  apsauginis plaukų purškiklis
   
  KINSTYLE apsauginis plaukų purškiklis apsaugo plaukus nuo žalos, kurią gali sukelti nuolatinis plaukų džiovinimas karšta oro srove bei tiesinimas karštomis žnyplėmis. Priemonė palengvina plaukų tiesinimą bei idealiai tinka naudoti su plaukų tiesinimo žnyplėmis. Plaukų purškiklis padeda išvengti plaukų elektrinimosi.
   
  Naudojimas
  Purkškite ant švarių, šampūnu ištrinktų, rankšluosčiu nusausintų plaukų. Purkškite ant visų plaukų arba atskirų sruogų. Tiesinkite plaukus naudojant plaukų džiovintuvą ar tiesinimo žnyples.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai