KINSTYLE ESSENTIAL plaukų lakas, 500 ml

Prekės kodas: 8435057009201
Dovana

KIN DOVANA!

Perkant KIN priemonių už 15 Eur ir daugiau - KINESSENCES plaukų kaukė (50 ml) tik už 0,01 €. Plaukų kaukė parenkama atsitiktiniu būdu. Staigmenų kiekis ribotas.

 • 13,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  KINSTYLE
  plaukų lakas skirtas plaukams formuoti.
   
  Stiprios fiksacijos plaukų lakas suteikia plaukams lankstumo ir stiprią, ilgai išliekančią fiksaciją. Plaukų lakas nesulipina plaukų, nepalieka lako likučių ir yra lengvai pašalinamas, šukuojant šukomis.  Plaukų lakas apsaugo plaukus nuo drėgmės, todėl jie taps spindintys ir žvilgantys.
   
  Naudojimas
  Purkškite ant sausų plaukų. Geriausiems rezultatams pasiekti, purkškite priemonę 30 cm atstumu. Norint suteikti lankstumo, purkškite arčiau plaukų. Siekiant padidinti plaukų apimtį, purkškite ant šaknų.
   
   
  Apie KIN COSMETICS
   
  KIN COSMETICS kompaniją 1932 m Žironoje, Ispanijoje įkūrė verslininkas Gregorio Bosacoma. Iš pradžių kompanija veikė kaip plaukų dažų maišymo cechas, vėliau dėl 2-ojo pasaulinio karo kompanijos veikla buvo sustabdyta ir vėl atkurta 1940 m, nuo kurių ir prasidėjo kompanijos sėkmės kelias. Apie 1945 m kompanijos pagrindine veiklos sritimi tampa profesionalios plaukų priežiūros priemonių gamyba įvairiems salonams bei kirpėjams. Nuo pat pradžių iki šiol kompanija yra valdoma Bosacoma šeimos, todėl ši kompanija - ne tik verslo įmonė, bet kartu ir šeimos vertybių, ištikimybės, patikimumo, patirties ženklas. KIN COSMETICS bėgant metams nuolat plečiasi ir šiuo metu kompanijos gaminių galima rasti daugiau negu 30 pasaulio šalių. Įmonės vizija – tapti patikimiausia profesionalių plaukų priežiūros priemonių gamintoja visame pasaulyje. To kompanija siekia ilgamete patirtimi, aukšta produkcijos kokybe, patraukliu produktų dizainu bei visapusišku partnerių palaikymu.

Aktualu kasdienai